معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج):

مدعی جهانی‌سازی مهدویت هستیم/ پرچم فعالیت‌های فرهنگی را بالا ببریم

شناسه خبر : ۱۹۷۴۱ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱

معاون اداری مالی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) با اشاره به تلاش برای جهانی‌سازی مهدویت گفت: امروز همه ما باید پرچم فعالیت‌های فرهنگی را بالا ببریم.

به گزارش سفیر افلاک، ابراهیم آقا بابایی صبح امروز در مراسم افتتاح بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) که در کانون شاهد بروجرد برگزار شد اظهار داشت: جوانانی در سراسر کشور به‌صورت خودجوش و کمک خیرین در این بنیاد همکاری می‌کنند تا فعالیت‌های لازم را در راستای شناخت مهدویت انجام دهند.

 

وی با اشاره به هدف بنیاد مهدویت افزود: هدف اصلی بنیاد این است که موضوع ظهور و شرایط را به جوانان معرفی کند؛ سال‌هاست دشمنان تلاش دارند تا جهانی‌سازی را به دست‌گیرند و برای این هدف تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند که دنیا را به قطبی که مدنظر دارند تبدیل کنند اما به برکت خون شهدا، زحمات امام(ره) و رهبری و ظهور انقلاب اسلامی ایران که مهم‌ترین زمینه‌ساز ظهور است، امروز ما مدعی جهانی‌سازی مهدویت در دنیا هستیم.

 

معاون اداری مالی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) تصریح کرد: افق دیدمان را برای فعالیت‌های فرهنگی به این سمت می‌بریم که گوشه‌ای از این جهانی‌سازی را دنبال کنیم و این امر تنها با سبک زندگی مهدوی شکل می‌گیرد که با فعالیت‌های فرهنگی این مهم انجام می‌شود‌.

 

وی بابیان اینکه شهدا ستارگان راه بشریت هستند بیان کرد: باید وصیت‌نامه شهدا را مطالعه کرد که در بسیاری از وصیت‌نامه شهدا بر روی پیروی از ولایت‌فقیه تأکید و سفارش زیادی شده و امروز همه ما باید پرچم فعالیت‌های فرهنگی را بالا ببریم.

 

آقا بابایی گفت: این بنیاد یک بنیاد مردمی است و جمعی از خیرین برای کار کمک می‌کنند اما ضروری است که همه دستگاه و افراد جامعه این بنیاد را یاری کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: در برخی از جاها جریان‌هایی به اسم مهدویت فعالیت می‌کنند که انحرافی بوده و یکی از این فرقه‌ها منجر به شهادت امام‌جمعه کازرون شد اما باید تلاش کرد تا در این بنیاد فعالیت‌ها به‌خوبی و طبق روال و برنامه‌ریزی پیش رود و همه فعالیت‌ها باید زیر نظر بنیاد صورت گیرد.

 

telegram safireaflak