مسئول بسيج جامعه زنان سپاه خرم‌آباد:

اجتماع مردمی حافظان حريم خانواده در خرم‌آباد برگزار می‌شود

شناسه خبر : ۱۹۷۳۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴

مسئول بسيج جامعه زنان سپاه خرم‌آباد گفت: گردهمايی بزرگ عفاف و حجاب و حافظان حريم خانواده با حضور اقشار مختلف مردم در حسينيه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

طاهره جهانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، با اشاره به برنامه‌های هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: اجرای برنامه‌هایی با موضوع بنيادی و ریشه‌ای عفاف و حجاب مختص به يک هفته نبوده بلكه بايد در طول سال با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی از جانب تمامی نهادها و ارگان‌های دولتی و مردمی درزمینهٔ اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در خانواده و اجتماع تلاش شود.

 

وی افزود: اين هفته فرصتی برای بيان ضرورت ترويج فرهنگ عفاف و حجاب مختص زنان و مردان باهدف حفظ بنيان خانواده و به‌تبع آن‌یک جامعه سالم است.

 

مسئول بسيج جامعه زنان سپاه خرم‌آباد بيان كرد: هم‌زمان با آغاز هفته عفاف و حجاب نشست‌هایی با حضور بانوان فرهيخته شهرستان برگزارشده كه تجربه آرامش حجاب از جانب دختران محجبه و سلسله مباحث حجاب اسلامی ايرانی به‌عنوان ميراثی كهن در ميان بانوان از سوی كارشناسان فرهنگی اجتماعی بیان‌شده است.

 

وی با اشاره به توزيع شاخه‌های گل در ميان دختران محجبه در سطح شهر خاطرنشان كرد: محوری‌ترین برنامه اين هفته برگزاری گردهمايی و اجتماع بزرگ عفاف و حجاب و حافظين حريم خانواده با حضور اقشار مختلف مردم در حسينيه عاشقان ثارالله خرم‌آباد است.

 

جهانشاهی برپايی نمايشگاه عفاف و حجاب، تقدير از دو بانوی ورزشكار خرم‌آبادی، اهدا جهيزيه به نوعروسان، اجرای گروه سرود و مسابقات فرهنگی، دعوت از كارشناسان عفاف و حجاب و قرائت بيانيه از ديگر بخش‌های اين اجتماع است.

telegram safireaflak