فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

50 جهادگر بروجردی برای پاکسازی باغات انجیر پلدختر اعزام شدند

شناسه خبر : ۱۹۲۸۵ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: 50 جهادگر بروجردی برای پاکسازی باغات انجیر روستای زیودار به پلدختر اعزام شدند.

سرهنگ مجید سوری در گفت‌وگو با سفیر افلاک  اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل در پل‌دختر، نیروهای جهادی از شهرستان بروجرد در کنار سایر جهادگران برای کمک و امدادرسانی در منطقه حضور یافتند و در این مدت کمک‌های مردمی نیز برای سیل‌زدگان پل‌دختر ارسال شد.

 

وی افزود: بعد از وقوع سیل، نیروهای بسیجی بروجرد در قالب 9 گروه جهادی و تیم‌هایی از بسیج جامعه پزشکی به پل‌دختر اعزام شدند و چندین روز در منطقه باهدف ارائه کمک‌های درمانی، خدماتی و پاک‌سازی منازل و خیابان‌ها حضور داشتند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بیان کرد: در حال حاضر 50 نفر از جهادگران بروجردی در قالب اردوهای جهادی به پل‌دختر اعزام شدند تا در روستای زیودار برای پاک‌سازی و لایروبی باغات انجیر اقدام کنند.

 

وی عنوان کرد: عملیات پاک‌سازی باغات مذکور در پل‌دختر طی چند روز ادامه دارد و باغات انجیر این روستا از گل‌ولای سیل پاک‌سازی خواهند شد.

 

سرهنگ سوری تصریح کرد: در سیل فروردین‌ماه امسال خسارت‌های زیادی به منازل، تأسیسات، بخش کشاورزی پل‌دختر و روستاها وارد شد که نیروهای جهادی در هرجایی که نیاز به حضورشان است حضور یافته و خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

 

لازم به ذکر است براثر سیل فروردین‌ماه امسال بیش از 900 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان وارد شد و در شهرستان پل‌دختر و معمولان به ۲۵ هزار هکتار زمین کشاورزی خسارت وارد شد.

 

 

telegram safireaflak