عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در گفت‌وگو با سفیر افلاک؛

خسارت سنگین سیل و تخریب زیرساخت‌ها/سیلاب لرستان را چندین سال عقب کشاند

شناسه خبر : ۱۹۲۶۲ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: سیل اخیر لرستان را چندین سال به عقب برد و حتی تخریب پل‌ها سبب شده شهرداری توانایی پرداخت حقوق کارکنان خود را نداشته باشد.

اسماعيل رضایی در گفت‌وگو با سفیر افلاک، با اشاره به اینکه فضای مجازی از دغدغه‌های مهم مردم کشور و دنیا است، اظهار داشت: فضای مجازی فرصتی در سطح کشور ما است پس نباید به تهدید تبدیل کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه ارزش فضای مجازی هم‌تراز با انقلاب است و در سیل اخیر همین فضای مجازی سبب با خبر کردن ایران شد افزود: فضای مجازی ظرفیت‌های زیادی دارد و می‌توان در حیطه کاری خود، پیگیر مطالبات مردم و... باشیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد بیان کرد: شاید مسئولان ما در استان به‌خوبی نتوانستند مشکلات سیل را به سطح کلان انتقال دهند اما از طریق فضای مجازی تمام ایران از این موضوع و مشکلات مردم سیل‌زده باخبر شدند.

 

وی تصریح کرد: سیل اخیر لرستان را چندین سال به عقب برد و حتی تخریب پل‌ها سبب شده شهرداری درزمینهٔ پرداخت حقوق خود مانده است؛ تلاش کردیم با برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان، استاندار و مسئولان کشوری پیگیر رفع مشکلات شهر باشیم و درزمینهٔ آسفالت سطح شهر برنامه‌ریزی خوبی داشتیم اما افزایش نرخ قیر سبب شد کار بخوابد.

 

telegram safireaflak