امام جمعه الیگودرز:

آمریکا از قدرت سپاه در هراس است

شناسه خبر : ۱۸۹۱۸ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶

امام جمعه الیگودرز گفت: امروز حشدالشعبی هم خود را سپاه می داند چنان قدرتی سپاه بدست آورده که آمریکاییها همیشه در هراسند.  

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام محمدعلی ارزنده ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه الیگودرز ضمن تبریک روز ارتش و سالروز تاسیس سپاه پاسداران گفت: سپاه و ارتش انقلاب اسلامی امروز به  عنوان نماد دیانت و از خود گذشتگی برای جهانیان شناخته شده اند و در زمان سیلاب با بسیج همگانی به یاری مردم رسیدند و یکباره دیگر اقتدار نظام را به رخ جهانیان کشیدند.  

 

امام جمعه الیگودرز اظهارداشت: امروز سرهنگ ارتش در زمان امدادرسانی برای سوار شدن پیرمردها و پیرزنان خم می شود تا آنها پا بر پشت این فرد بگذارند و سوار کامیون شوند کجای دنیا چنین خود گذشتگی را شاهد خواهید بود.  

 

وی ضمن تبریک نیمه شعبان و سالروز تشکیل وزارت اطلاعات و روز جهانی مستضعفین گفت: روزی امام زمان (عج) ظهور خواهند کرد و مستضعفین وارثان این جهان خواهند شد،سربازان گمنام  امام زمان(عج) در ۴۰ سال از امتحانات انقلاب سربلند بیرون آمده اند.  

 

حجت الاسلام ارزنده بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان لرستان و در سال گذشته بیش از پنج تن انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کرده اند.  

 

امام جمعه الیگودرز سپاهیان اسلام را مایه عزت و اقتدار مسلمانان هستند، اضافه کرد: از زمان تاسیس سپاه کسی تصور نمی کرد که زمانی این نهاد انقلاب اسلامی به گسترده‌ترین نیرویی که حضور فیزیکی را در غرب آسیا دارد تبدیل شود.  

 

وی افزود: امروز حشدالشعبی هم خود را سپاه می داند چنان قدرتی سپاه بدست آورده که آمریکاییها همیشه در هراسند.   

 

حجت الاسلام ارزنده اظهارداشت: متاسفانه وزیر امورخارجه فرانسه اعلام نموده که ما قبل از آمریکا سپاه را در لیست تروریست ها قرار داده ایم چرا مجلس و دولتمردان نسبت به این یاوه گوئی ها اقدامی انجام نمی دهند.

telegram safireaflak