رئیس آب و فاضلاب روستایی بروجرد:

مشکل بی آبی در کمین 12 روستای بروجرد است

شناسه خبر : ۱۵۷۰۸ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹

رئیس آب و فاضلاب روستایی بروجرد گفت: مشکل بی آبی در کمین 12 روستای بروجرد است و در صورت مصارف بی اندازه این روستاها با مشکل مواجه می شوند.

عبدالرضا عبدی" رئیس آب و فاضلاب روستایی بروجرد در گفت و گو با  سفیر افلاک  گفت: پاییز و زمستان سال گذشته بارش باران و برف بسیار اندک بود اما در بهار امسال بارش باران چشمگیر بود که بخشی از بحران بی آبی را برطرف کرد اما همچنان کم آبی و خشکسالی وجود دارد.

 

وی اضافه کرد: هر ساله در فصل تابستان روستاهای زیادی با مشکل بی آبی مواجه می شوند اما تا کنون روستاهای بروجرد با مشکل جدی بی آبی مواجه نشده اند.

 

به گفته وی در صورت مصارف غیر ضروری و نادرست ممکن است 12 روستای شمال بروجرد با مشکل کم آبی و بی آبی مواجه شوند که با استفاده بهینه می توان از بحران بی آبی در تابستان جلوگیری کرد.

 

عبدی با اشاره به این که 2 پروژه آبرسانی در دست اجرا است افزود: در حال حاضر پروژه دهنو مقدسی با پیشرفت 99 درصد که در مراحل پایانی است و پروژه فاز دوم آبرسانی شهید بروجردی در دست اجرا هستند.

 

وی بیان کرد: امسال 3 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار به اقدامات عمرانی آب و فاضلاب روستایی تعلق گرفت که این میزان اعتبار در برابر پروژه ها بسیار اندک است

telegram safireaflak