فرمانده سپاه الیگودرز:

مستکبران با جنایت در فلسطین بدنبال جلوگیری از اتحاد مسلمین هستند

شناسه خبر : ۱۵۶۶۱ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷

سرهنگ برامکی گفت:مستکبران برای جلوگیری از اتحاد مسلمین و تداوم سطله خود بر جهان از ادامه جنایتهای رژیم صهیونیستی خود بر علیه مردم فلسطین حمایت می کنند. 

به گزارش سفیر افلاک،سرهنگ محمد برامکی  در مراسم راهپیمایی روز قدس شهرستان الیگودرز گفت: امت اسلامی در 40ساله گذشته در پاسخ به پیام ماندگار امام (ره) همراه با همه آزادیخواهان جهان و همصدا با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین آرمانهای قدس شریف رافریاد زدند.

 

وی ادامه داد: مسلمین باید با اتحاد وانسجام در برابر جنایتهای رژیم منحوس صهیونیستی  مقاومت ومبارزه نموده  تا سبب ریشه کنی این  غده سرطانی  وسایرمستکبران شوند.

 

فرمانده سپاه الیگودرز اظهار داشت: امروز صهیونیستها در فضای سکوت نهادهای بین المللی وبا حمایت از سردمداران آمریکایی همچنان بر جنایات  خود در سرزمین اشغالی ادامه داده واز کشتار زنان وکودکان وجدیدا امدادگران هیچ ترسی ندارند.

 

برامکی  یادآور شد: رئیس جمهور امریکا متاسفانه  با همراهی برخی سران کشورهای منطقه در صدد تحمیل معامله قرن برای نابودی آرمان قدس شریف وهویت فلسطینی است.

 

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم امام (ره) اشاره نمود وبیان کرد: هدف از تشکیل رژیم منحوس صهیونیستی و جنایت بر علیه فلسطین  برای  تداوم سلطه گری مستکبران برجهان است. جلوگیری از اتحاد مسلمین رانیز بعنوان دومین مسئله اساسی که مستکبران بعنوان استراتژیک برای بقای خود از آن استفاده می کنند ودر این مسئله  سران کشورهای عربی وحاشیه ای خلیج فارس همراه آنها هستند.

 

فرمانده بسیج شهرستان به مسائل انحرافی وشبهات دشمنان در خصوص  فلسطین اشاره کرد وبیان نمود: دشمنان با ترویج شبهات بدنبال جابجایی واقعیت و مسئله اساسی با مسائل حاشیه ای بوده و بادامن زدن به این انحرافات ضمن ایجاد اختلاف بین مسلمانان سبب می شوند که آنها نسبت به جنایتهای رژیم صهیونیستی سکوت نمایند.

 

برامکی به  وظایف مسلمانان نسبت به مردم فلسطین اشاره کرد وبیان نمود: وظیفه مردم فلسطین ادامه جهاد و حفظ روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل مستکبران است و همه مسلمین باید نسبت به مسئله فلسطین احساس مسئولیت نموده و مانند جمهوری اسلامی ایران موضع صریح وقاطع داشته  باشند.

 

وی با اشاره به اینکه اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید اظهار داشت: بعد از مقاومت اجرای  همه پرسی است  وهمه فلسطینیها از سراسر جهان باید در همه پرسی  آزاد شرکت کرده و دولت حاکم را انتخاب کند و  همچنین سایر مسلمین جهان برای تقویت جبهه مقاومت و برگزاری این همه پرسی باید کمک نمایند.

 

وی به موانع پیشروی در داخل کشور در جهت عدم حمایت از آرمان فلسطین  اشاره کرد وبیان نمود: دشمنان با ادامه برجام معیوب  بدنبال تاثیرگذاری بر آرمان فلسطین هستند ودر دومین اقدام نیز با به رای گذاشتن  قانون FATF در مجلس شورای  اسلامی بدنبال عدم حمایت از این  آرمان می باشند.

 

دبیر ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر شهرستان اضافه کرد: یکی از اهداف سند 203 از بین بردن روحیه مقاومت و حساسیت در بین نوجوانان وجوانان کشور در خصوص مسئله فلسطین است و تهی کردن نسل جدید از ارزشها و آرمانهای انقلاب می باشد این درحالی است که  امروز نوجوان وجوانان فلسطین در حال ایستادگی بر علیه جنایتهای رژیم منحوس صهیونیست هستند.

 

فرمانده سپاه الیگودرز بیان کرد: متاسفانه برخی این نکته را در جامعه القاء می کنند که  اگر برجام معیوب را ادامه ندهیم جنگ می شود این درحالی است که فرزندان این ملت  هزاران کیلومتر آن طرف تر از مرزهای کشور داعش  وسایر مستکبران را زمین گیر نموده و امروز نیز نیروهای نظامی وامنیتی در بالاترین سطح از آمادگیهای خود برای مقابله با دشمنان هستند.

 

telegram safireaflak