نماینده ولی فقیه در لرستان:

فرمان عزت بخش مقام معظم رهبری در رابطه با فعالیت هسته‌ای غرور ملی را زنده کرد

شناسه خبر : ۱۵۶۶۰ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فرمان عزت‌بخش مقام معظم رهبری برای بازگشت به غرور ملی هسته‌ای اعتمادبه‌نفس و عزت ملی را در میان مردم زنده کرد.

به گزارش سفیر افلاک، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهرستان با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام قدس توسط امام راحل گفت: روز جهانی قدس  امسال از ویژگی‌های خاصی برخوردار است چراکه امسال اولین سالی است که سرزمین‌های فلسطین، سوریه و عراق از لوث داعش به عنوان سپر امنیتی رژیم صهیونیست پاک ‌سازی شده‌اند.

 

وی اقدام وقیحانه ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شریف را دهن کجی به مسلمانان دانست و گفت: آمریکا با این عمل به‌دنبال اجرای طرح معامله قرن یعنی محو قدس شریف از آثار اسلامی است اما راهپیمایی امروز ملت‌های مسلمان که قطعاً آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست محو شدنی و نابودشدنی است و نه سرزمین مقدس قدس.

 

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به چهلمین راهپیمایی باشکوه و استکبارستیز مردم ایران اسلامی در جهانی روز قدس اظهارداشت: پایان شکست‌ ناپذیری رژیم غاصب صهیونیست با حضور ملت‌های مسلمان در راهپیمایی روز قدس رقم خورده است چراکه روزی رژیم اشغالگر قدس خود را قدرت برتر منطقه می‌دانست اما امروز ثابت شد که اسرائیل تار عنکبوتی بیش نیست.

 

آیت‌الله میرعمادی برملا شدن چهره واقعی نفاق حاکمان عرب عو همراهی شان با اسرائیل را از آثار راهپیمایی روزجهانی قدس برشمرد و بیان کرد: اضمحلال و نابودی رژیم صهیونیستی اثر برجسته راهپیمایی های روز قدس است  همچنان که مقام معظم رهبری پیش بینی کرده اند که این رژیم منحوس 25 سال آینده را نخواهد دید.

 

به گفته وی وحدت، آگاهی، بیداری، ایستادگی و مقاومت تنها راه‌حل امت اسلامی در برابر  رژیم اشغالگر اسرائیل است.

 

امام جمعه خرم آباد با اشاره به سخنرانی حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری در بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) خاطرنشان کرد: فشار اقتصادی و شدت بخشیدن به تحریم‌های اقتصادی محور نخست آمریکا بوده و هدف از این کار عقب‌نشینی و پشیمان کردن ملت ایران اسلامی از اهداف و آرمان‌های انقلاب است. 

 

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: فشار روانی برای تضعیف نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی و از بین بردن دستاوردهای نظام یکی از محورهای دشمن است امروز فعالیت هسته‌ای به‌عنوان مهم‌ترین عامل قدرت ملی، سیاسی و بازدارندگی ایران مطرح است.

 

وی توان موشکی ایران را دستاورد جوانان این سرزمین و حاصل خون شهیدان دانست که بایستی حفظ شود، گفت: حضور ایران در منطقه به ‌منظور حمایت از مردم مظلوم دنیا است، دنیا بداند هر کجا که بحث دفاع از مسلمانان و ملت‌های مظلوم و نیاز به مبارزه با تروریست باشد ایران در آن‌جا حضور دارد.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تأکید بر این که دشمن به هر بهانه‌ای می خواهد درکشور آشوب و تفرقه راه بیندازد،یادآور شد: دشمن به ‌دنبال از بین بردن انسجام ملت ایران است و لذا بایستی این انسجام را تقویت کنیم.

 

به گفته آیت الله میرعمادی صدور فرمان عزت‌بخش مقام معظم رهبری برای بازگشت به غرور ملی هسته‌ای اعتمادبه‌نفس و عزت ملی را در میان مردم زنده کرد.

 

وی تصریح کرد: فرمان عزت‌بخش مقام معظم رهبری جهت مذاکرات با اروپا را تغییر داد و اروپایی‌ها متوجه شدند باید تصمیم جدی در رابطه با برجام بگیرند.

 

telegram safireaflak