گزارش مردمی از راهپیمایی روز قدس درالیگودرز؛

آزادی فلسطین مهمترین آرمان مسلمانان جهان است/ اتحاد وهمدلی مسلمین پیام روز قدس علیه مستکبران جهان

شناسه خبر : ۱۵۶۵۹ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲

مردم شهرستان الیگودرز با حضور در راهپیمایی روز قدس به همه جهانیان نشان دادند که پیرو راه امام وشهدا هستند و حمایت از مظلومان جهان تا آزادی فلسطین و پیروزی بر مستکبران ادامه خواهد داشت.

به گزارش سفیر افلاک، مردم ولایت مردم شهرستان الیگودرز هرساله در آخرین  جمعه ماه مبارک رمضان با لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز جهانی قدس  شرکت می کنند.

 

 امسال  نیز مردم روزه دار از ساعت ها قبل از آغاز مراسم در میدان آزادی جمع شده بودند تا  به وظیفه اصلی خود که حمایت از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند وبا فریاد های "مرگ بر آمریکا" ،"مرگ بر اسرائیل " و "مرگ بر آل سعود  "حماسه دیگری بیافرینند وانزجار خود را به گوش همه جهانیان برسانند.

 

 آزادی فلسطین از اهداف انقلاب و مهمترین آرمان مسلمانان جهان است   

عباس ملکی یکی از شهروندان در گفت و گو با هیجار  گفت: حضرت امام خمینی ( ره) در اوایل انقلاب با صدور پبام تاریخی خود شرکت در راهپیمایی روز قدس را بعنوان یک وظیفه جهانی  برای همه مسلمانان  لازم دانستند تا اینکه قدس ومردم فلسطین از اذهان فراموش نشوند و  مبارزه  با صهیونیست و  استعمارگران همیشه ادامه داشته باشد.

 

راهپیمایی روز قدس،روزقدس درالیگودرز،عکس،تصویر

 

وی ادامه داد: امروز همه مسلمانان جهان با لبیک به پیام امام ومقام معظم رهبری  ضمن حمایت از آرمان قدس جنایتهای رژیم منحوس صهیونیست را محکوم می کنند.

 

این فرهنگی شهرستان بیان کرد: مردم ولایت مدار الیگودرز هرسال با حضور حماسی خود در روز قدس در حقیقت هدف و راه  شهدا ، ایثارگران دفاع مقدس و مدافعین حرم را می پیمایند چرا که آزادسازی مردم فلسطین از اهداف انقلاب و آرمانهای همه شهدا  وایثارگران می باشد که  با توکل بخدا وبا پیروی از رهبر معظم انقلاب  به آن دست خواهیم یافت.

 

راهپیمایی روز قدس،روزقدس درالیگودرز،عکس،تصویر

 

اتحاد و همدلی برای مسلمانان مهمترین پیام روز قدس است 

سید محسن موسوی نیزبا اشاره به اینکه ما تا آخرین نفس برای آزادی مردم فلسطین مبارزه خواهیم کرد بیان نمود: مردم فلسطین  باید در مسیر مبارزه با اسرائیل محکم تر از گذشته  قدم برداشته و مقاومت کنند تا انشاله شاهد نابودی اسرائیل به دست مبارزان این سرزمین باشیم.

 

وی اضافه کرد: شرکت  مردم با زبان روزه  درمراسم راهپیمایی روز قدس آمادگی معنویی را در وجود آنها بیشتر می کند و نشان از این مطلب است که حضور در این مراسم  مانند روزه گرفتن جز تکالیف واجب برای هر مسلمان است وومهمترین پیام روز قدس اتحاد همه مسلمانان در برابر مستکبران می باشد.

 

 راهپیمایی روز قدس نشان دهنده اتحاد مسلمین جهان در دفاع از مظلومان است

یکی از بانوان شهرستان با اشاره به اینکه اتحاد مهمترین پیام روز قدس است اظهار داشت: حضور همگانی مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس دفاع از مظلومان ،مستضعفان و حفظ آرمانهای امام و انقلاب مهترین پیامهای روز قدس است.

 

 وی ادامه داد: شرکت در راهپیمایی با زبان روزه و  در گرمای هوا ارزش معنویی را  چندین برابر می کند  و  امروز شاهدیم که از کودکان تا افراد کهنسال در این شرایط برای دفاع از ارزشها ولبیک به فرمان رهبرانقلاب  در این مراسم حضور می یابند.

 

عکس،تصویر ،روزقدس در الیگودرز،راهپیمایی روز قدس در الیگودرز

 

خانم صفری با اشاره به اینکه حضور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس سبب دلگرمی بیشتر مبارزان با استکبار در سراسر جهان می شود اضافه کرد:  متاسفانه دراین روزگاری که آل سعود مانند  آمریکا واسرائیل در حال جنایت در کشور  یمن  می باشند وکودکان وزنان این کشور در سکوت سازمان های بین المللی مانند ملت مظلوم  فلسطینی قربانی این جنایتها می شوند  حضور یکایک ما  سبب دلگرمی آنها در راه مبارزه ومقاومت می گردد.

 

حمایت از مظلومان تا پیروزی بر مستکبران ادامه دارد

علی محمد رستمی یکی از جوانان الیگودرز نیز شرکت در راهپیمایی  را وظیفه هر مسلمانان دانست وگفت : امام خمینی (ره) با بیان این جمله که " فلسطین پاره تن اسلام  است " به همه مسلمانان توجه و حمایت از مردم بی گناه فلسطین را داشتند و وظیفه ما بعنوان یک مسلمان حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس است وحمایت همه جانبه از آنها می باشد.

 

راهپیمایی روز قدس،روزقدس درالیگودرز،عکس،تصویر

 

وی ادامه داد: خداوند در درآیات تاکید داشته که  حق وپیروان حقیقت  همیشه پیروز هستند که با همت و ادامه مبارزه قطعا  دشمنان اسلام مخصوصا صهیونیست به زودی نابود خواهند شد.

گزارش: یاسر مومنی

telegram safireaflak