شمیم قدس شریف در دارالمومنین؛

هویزه ثانی یکپارچه طنین مرگ بر اسرائیل سر دادند/ جلوه های تصویری ویژه از حضور مردم انقلابی پلدختر در قدس97

شناسه خبر : ۱۵۶۵۵ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲

 مردم روزه دار و انقلابی شهرستان پلدختر روز جمعه  با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با حمایت از تداوم مبارزه مردم فلسطین و امت اسلامی برای آزادی قدس شریف بر آزادی قبله نخستین مسلمین تاکید کردند.

به گزارش سفیر افلاک ،امروز در آخرین آدینه از ماه مبارک رمضان پس از چندین روز ضیافت بر خوان گسترده رحمت خداوندی و استغفار و توبه از درگاه حق تعالی در شب بیست و سوم ماه رمضان از لیالی قدر همگان آمده اند تا مدال پرافتخار دادرسی به مظلومان عالم را با سربلندی بر گردن بیاندازند و پس از گذشت 29سال از فرمان تاریخی حضرت امام (ره) از قدس شریف وفلسطینیان اعلام حمایت کنند.

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

 

مردم انقلابی و ولایتمدار دیار هویزه ثانی،دارالمومنین ،شهرستان پلدختر با زبان روزه علی رغم گرمای 40درجه ای هوا با فریاد "مرگ بر آمریکا "و "مرگ بر اسراییل "بر سازش ناپذیری خود با استکبار و مبارزه با هر گونه ظلم و تعدی تاکید کردند. 

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

 

شرکت کنندگان شعارهای"مرگ بر اسراییل ، مرگ بر آمریکا ، قدس قدس آزاد باید گردد و فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم" سر دادند.

 

همچنین مردم در این راهپیمایی گسترده با پلاکاردهایی با شعارهای "فلسطین پاره تن اسلام است " در دست داشتند. 

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

در پلدختر  راهپیمایی روز قدس از میدان شهید بهشتی شروع شد و شرکت کنندگان در حالی که شعارهای ضد صهیونیستی سر می دادند با طی مسیر خیابان خیابان 7تیر و پل شهدای 7تیر در انتها به مصلای این شهر رسیدند.

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

 

یکی از شهروندان پلدختری شرکت کننده در راهپیمایی روزجهانی قدس در گفت وگو با خبرنگار  بیان روز با محکوم کردن جنایات این رژیم غاصب اظهار داشت: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است .

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

علیرضا بهاروند بیان کرد: افتخار می کنیم که روزجهانی قدس با تدابیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) توسط ایران کلید خورده است.

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

فریبرز نصیری عنوان کرد:رژیم صهیونیستی که دوران اضمحلال را طی می کننند سعی دارد از طریق آمریکا به اهداف خبیث خود در منطقه دست پیدا کند.

 

وی ادامه داد:امروز با دیدن این همه جمعیت عاشق قدس ظریف قبله اول مسلمین به ایرانی بودن خود افتخار می کنم.

راهپیمایی قدس 97پلدختر

لطوند از فرزندان شاهد پلدختر با اشاره به  حضور گسترده مردم در حماسه دیدنی راهپیمایی قدس 97افزود:امروز خانواده های شاهد وایثار گر هم قطره ای از دریای مردم هستند که در روزجهانی قدس انزجار خود را رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

راهپیمایی قدس 97پلدختر

وی بیان کرد:وقتی ورزشکار ایرانی ما با اختخار در عرصه های ورزشی از رقابت با ورزشکاران رژیم صهیونیستی سرباز می زنند این به معنای غرور ملی و افتخار ایرانی است.

راهپیمایی قدس 97پلدختر

سید علی محمد کاظمی با تاکید براینکه قدس شریف متعلق به امت های مسلمان است گفت:آمریکا یا هیچ کشور دیگری نمی تواند به قدس دست اندازی داشته باشد.

راهپیمایی قدس 97پلدختر

وی عنوان کرد: ملت های مسلمان با اتحاد وانسجام بایستی طوری عمل کنند که یک روز نماز را باهم در قدس اولین قبله مسلمین اقامه کنیم.

 

موسی پور با بیان اینکه امروز مردم همدان بار دیگر با آرمان امام(ره) تجدید بیعت کردند گفت:علی رغم گرمای هوا مردم همدان پیر،جوان،زن،مرد ،کوچک و بزرگ درکنار هم برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

 

وی با بیان اینکه الفبای "مرگ بر اسرائیل "را از بزرگ ترها یاد گرفتم افزود:استکبار ستیزی و مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی برای نسل جوان یک راه پایان نیافتنی است.

 

این شهروند پلدختری گفت: ملت های مسلمان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی،حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت خود را با اشغال‌گری، تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

 

راهپیمایی قدس 97پلدختر

 

وی تصریح کرد:همانطور که رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم در حرم امام راحل (ره) فرمودند حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در همدان واقعا تماشایی بود.

 

telegram safireaflak