فرمانده سپاه خرم‌آباد در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:

روز قدس نمایش مقاومت اسلامی در برابر استکبار است

شناسه خبر : ۱۵۶۵۳ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷

فرمانده سپاه خرم‌آباد روز قدس را روز حمایت از مظلومان، اتحاد مسلمانان جهان، ایستادگی و مقاومت مسلمانان در برابر مستکبران و اعلام انزجار و نفرت مسلمانان از رژیم غاصب صهیونیست عنوان کرد.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛ فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از جانب امام خمینی(ره) به نام روز قدس گفت: نام‌گذاری روز قدس از سوی امام خمینی (ره) با عنوان روز دفاع از مظلومان فلسطین و جهان یک تفکرالهی بود که حیات اسلام را در پی دارد.

 

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد: امروز اثرات جهانی شدن این تفکر الهی را در سراسر دنیا می بینیم که شروع هجمه های فراگیر علیه اسرائیل آغازی بر منزوی شدن و انحلال صهیونیست است.

 

وی به بخشی از بیانات رهبری در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در رابطه با عدالت خواهی بین المللی جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: طرفداری ازملت فلسطین و دیگر ملل مظلوم جهان برای نظام و حکومت ما مایه آبرو و عزت است.

 

سرهنگ بازگیر حضور یکپارچه مسلمانان در راهپیمایی روز قدس را پاسخی کوبنده به زیاده‌گویی‌ها و زورگویی‌های ظالمان جهان برشمرد و تصریح کرد: در این روز باید مستضعفان و مسلمانان در مقابل مستکبران ایستاده و ظالمین را از اریکه پوشالی قدرتشان پایین بکشند.

 

فرمانده سپاه خرم‌آباد حمایت از مظلومان، ایستادگی و مقاومت در برابر مستکبران، وحدت مسلمانان جهان، اعلام انزجار و نفرت مسلمانان از رژیم غاصب صهیونیست و ان شاالله آزادی قدس شریف را ازجمله اهداف روز جهانی قدس عنوان کرد.

 

وی تأکید کرد: اگرچه استکبار جهانی با توطئه های گوناگون همچون تشکیل تروریسم و گروهک های داعش ، تکفیر و انتقال سفارت به قدس تلاش کرد تا مسئله فلسطین و جنایت های رژیم منحوس صهیونسیم فراموش شود اما این ها نتیجه معکوس داد و امروز فریاد ظلم ستیزی و عدالت خواهی نه فقط در ایران که در اروپا ، آسیا ،آفریقا و درکل جهان بلند شده است.

 

telegram safireaflak