مسئول بسیج هنرمندان لرستان خبر داد؛

اجرای برنامه‌های هنری ویژه روز قدس در خرم‌آباد

شناسه خبر : ۱۵۶۳۸ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان ضمن دعوت از هنرمندان لرستانی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس از اجرای برنامه‌های ویژه هنری همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک فریدون کریمی والا، با بیان اینکه روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته بسیار متفاوت است، اظهار کرد: امسال با توجه به‌جا به‌جایی سفارت آمریکا از تلاویو به بیت المقدس، ایستادگی جبهه مقاومت در لبنان و فلسطین و سایر جبهه‌های مقاومت اسلامی نقش مردم و مسلمانان در کشور‌های اسلامی و غیر اسلامی جهت مقابله با استکبار و استکبارستیزی ضرورت قابل توجهی دارد.

 

وی افزود: در همین راستا سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و بلند پروازی‌های سران استکبار در کشتار مردم بی‌گناه فلسطین همچون سایر اقشار مردم در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت خواهد کرد.

 

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از اجرای برنامه‌های هنری تخصصی در مسیر راهپیمایی توسط هنرمندان بسیجی استان خبر داد و گفت: گروه سرود آوای انقلاب در سه نقطه مختلف شهر و در مسیر راهپیمایی به اجرای برنامه می‌پردازد.

 

وی با بیان اینکه این گروه از برگزیدگان جشنواره سراسری بسیج هنرمندان است خاطرنشان کرد: این سرود‌ها با مضمون استکبارستیزی، مدافعین حرم، دفاع مقدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین برای عموم اجرا می‌شود.

 

کریمی والا همچنین اجرای تئاتر خیابانی را از دیگر برنامه‌های بسیج هنرمندان در روز قدس برشمرد و تصریح کرد: گروه انجمن تئاتر و نمایش بسیج هنرمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ساعت ۹: ۳۰ صبح روز جمعه همزمان با روز قدس در مکان میدان ۲۲ بهمن اجرای خیابانی خواهد داشت.

 

وی در پایان ضمن دعوت از عموم هنرمندان و مردم فهیم استان لرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند امام راحل (ره) است و ما باید تا همیشه تاریخ این روز را زنده نگاه داریم.

 

 

telegram safireaflak