40زمین چمن مصنوعی ورزشی در لرستان ساخته می‌شود

شناسه خبر : ۱۵۶۱۴ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳

مدیر کل ورزش و امور جوانان لرستان گفت: 40زمین چمن مصنوعی ورزشی در لرستان ساخته می‌شود

به گزارش سفیر افلاک نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی روستای سرابِ حمام از توابع بخش مرکزی شهرستان پلدختر گفت: روستای سرابِ حمام 5هزار نفر جمعیت دارد و ضروری است زیرساخت های لازم ورزشی در این روستا فراهم شود.

 

سید حمید رضا کاظمی به حضور تیم های فوتبال این روستا در لیگ شهرستان اشاره کرد و افزود: این موضوع مبین پتانسیل و ظرفیت های ورزشی روستای سرابِ حمام است. 

 

مدیر کل ورزش و امور جوانان لرستان نیز در این مراسم گفت: علاوه بر شروع ساخت زمین چمن مصنوعی روستای سرابِ حمام، ساخت چمن مصنوعی شهر معمولان و سالن ورزشی افرینه از پروژه های ورزشی در حال ساخت شهرستان پلدختر هستند. 

 

عزیزپور با بیان اینکه 40زمین ورزشی لرستان چمن مصنوعی می شوند افزود: در اجرای این طرح ها دهیاران 11روستای لرستان با اداره کل ورزش و امور جوانان لرستان همکاری خواهند کرد. 

 

مدیرکل ورزش وامور جوانان لرستان با اشاره به احداث خانه ورزش در روستاهای لرستان گفت: تجهیز این خانه های ورزش روستایی بر عهده اداره کل استان ورزش است. وی ادامه داد: خانه ورزش روستاهای دُم رود افرینه و پاعلم تاکنون تجهیز شده و خانه ورزشی روستاهای سرابِ حمام و ولیعصر هم در مرحله بعدی تجهیز می شود.

telegram safireaflak