امام جمعه پلدختر:

آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است/ امام خمینی(ره) به ملت ایران عزت داد

شناسه خبر : ۱۵۶۱۱ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲

امام جمعه پلدختر گفت:ملت ایران اسلامی زیر بار زور نمی رود و با روحیه استکبار ستیزی و هدایت های پیامبر گونه حضرت امام(ره) توانستند انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

به گزارش سفیر افلاک،حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با بیان اینکه انقلاب بر خاسته از اعتقادات بود اظهار داشت :انقلاب اسلامی ایران با رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) وحضور قدرتمندانه ملت به پیروزی رسید.

 

وی بیان کرد: امروز ملت ایران با روحیه استکبار ستیزی و تهاجم بایستی به مقابله با مستکبرین به خصوص آمریکا بپردازند.

 

امام جمعه پلدختر ادامه داد: حضرت امام (ره) با هدایت گری صحیح انقلاب در جهان ومنطقه تحول عظیمی ایجاد کرد که امروز با گذشت چهل اسال از انقلاب همچنان از آن به عنوان یک انقلاب بزرگ مردمی یاد می شود.

 

حجت الاسلام سوری با تاکید براینکه حضرت امام(ره) پیام آور عزت بود گفت: توانست القای دشمن را کنار بزند به عنوان احیای گر قرن با تحمل مشقت های  تبعید و از دست دادن فرزندش با پایبندی به انقلاب باعث سربلندی ،عزت،استقلال ملت ایران شود.

 

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه رابطه امریکا به نفع ملت های مستضعف نیست افزود: آنها به دنبال این هستند که منافع ملت ها را به یغما ببرند پس دشمن شماره یک در دنیا، امریکا است.

 

وی ادامه داد: مسئولان با روحیه استکبار ستیزی در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی به وظایف خود عمل کنند تا جوانان شهد شیرین استقلال وعزت بچشند.

 

سوری با تاکید براینکه نباید در برابر آمریکا سازش کرد افزود: استکبار از ترفندهای متعدد برجام و تحریم ها به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.

 

وی با بیان اینکه دائمی بودن استکبار ستیزی یک اصل است یادآورشد: جنگ عقیده، مرز وجغرافیا نمی شناسد وهمیشه استکبار وآمریکا دشمن شماره ملت ایران است که نباید برخی ها در داخل پای تعهدات ننگین به نفع مستکبرین امضا می کنند که این موضوع واقعا تاسف بار است.

 

telegram safireaflak