رییس شبکه دامپزشکی دلفان خبر داد:

اجرای طرح تشدید نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان دلفان

شناسه خبر : ۱۵۴۴۸ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دلفان ازاجرای طرح تشدید نظارتی ویژه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک؛ علی کریم‌پور رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دلفان ازاجرای طرح تشدید نظارتی ویژه در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: افزایش نظارت بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی شامل قصابی ها ،مرغ فروشی‌ها،کشتارگاه و سایر مراڪز عرضه فراورده های خام دامی صورت می گیرد.

 

وی اظهار داشت: از اول ماه مبارک رمضان  تا پایان این ماه اکیپ های نظارتی این شبکه بصورت شبانه روزی  آماده پاسخگویی و خدمات‌رسانی به مردم هستند.

 

وی افزود: اکیپ‌های نظارتی متشکل از دو بخش ثابت که در محل اداره پاسخگوی مراجعان به شبکه می باشند و دیگری اکیپ های سیار که با حضور در سطح شهر و کشتارگاه ، نظارت مستقیم بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی، قصابی‌ها ، ماشین‌های حمل و ...سلامت گوشت و سایر فراورده های عرضه شده در این اماکن را مورد بازرسی قرار می‌دهند.

 

کریم پور  با بیان اینکه مردم باید در خرید گوشت مصرفی خود نهایت دقت را داشته باشند، تاکید کرد: گوشت قرمز  راباید از قصابی‌های مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه نموده و دارای مهر و لیبل دامپزشکی باشد و گوشت مرغ و ماهی باید از فروشگاه‌های عرضه مجاز که دارای بسته‌بندی مناسب و تحت نظارت دامپزشکی همراه با لیبل و تاریخ انقضا باشد، تهیه شود.

 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دلفان افزود: همشهریان در صورت مشاهده هر گونه تخلفی  می توانند مراتب را به شبکه دامپزشکی اطلاع داده و یا با شماره تلفن ۳۲۷۲۴۰۶۷  تماس حاصل فرمایند.  

telegram safireaflak