ماجرای فیلم تیراندازی در خیابان‌های خرم‌آباد

شناسه خبر : ۱۵۱۱۱ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱

معاون استاندار لرستان گفت: فیلم تیراندازی در خیابان‌های خرم‌آباد مربوط به آذر ماه سال گذشته است.

به گزارش سفیر افلاک حبیب‌الله خجسته پور با اشاره به فیلم منتشرشده از تیراندازی چند نفر با سلاح جنگی گفت: این تیراندازی در خرم‌آباد بوده اما مربوط به آذر ماه سال ۹۶ است.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه با منتشرکنندگان این فیلم برخورد می‌شود، افزود: عاملان تیراندازی در همان زمان شناسایی و برخورد لازم با آن‌ها انجام گرفت.

 

وی افزود: اکنون با توجه به پخش فیلم و اینکه چهره خوبی را از شهر و استان ما معرفی نکرده‌اند مجدد این افراد دستگیر شده‌اند تا علت ضبط و پخش این فیلم معلوم شود.

 

فیلم  مربوط به مراسم عروسی محلی بوده است

سرهنگ صفی اله بیرانوند در تشریح این خبر مبنی بر انتشار فیلمی در فضای مجازی دال بر تیراندازی در  استان لرستان ، گفت:  فیلم منتشر شده مربوط به سال گذشته در مراسم شادی در یک عروسی محلی بوده که عده ای افراد قانون شکن اقدام به تیراندازی می نمایند.

 

وی افزود: بلافاصله افراد توسط عوامل انتظامی شناسایی و  افراد به جرم  اخلال در نظم و امنیت عمومی با استفاده از تیراندازی ، ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال عمومی و حمل سلاح غیر مجاز با همکاری و هماهنگی دستگاه محترم قضایی جلب متهمان صادر و در نهایت دستگیر  که ضمن تشکیل پرونده قضایی ، افراد دستگیر شده بهمراه سلاح های مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: پلیس و دستگاه قضایی با هرگونه قانون شکنی به شدت  و قاطعیت برخورد خواهد نمود و اجازه عرض اندام به افراد فرصت طلب و مخل نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد.

 

telegram safireaflak