پذیرش بیش از 16هزار مسافر نوروزی در مراکز اسکان آموزش و پرورش لرستان

شناسه خبر : ۱۴۷۸۱ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵

سرپرست معاونت توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت: در مدت چهار روز از فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان در مجموع 16هزارو 798 نفر در ستادهای اسکان پذیرش شده اند.

به گزارش سفیر افلاک ‌سید احمد علی موسوی نیا در خصوص خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی گفت: در آموزش و پرورش لرستان 210آموزشگاه در قالب 2هزار و 100کلاس، پنج مرکز آموزشی رفاهی معلم و یک اردوگاه دانش آموزی با امکانات رفاهی مناسب تجهیز شده و آماده خدمات رسانی به مسافران است.

 

وی افزود: در کنار خدمات رفاهی اسکان، بروشورهایی جهت معرفی جاذبه های گردشگری وهمچنین فرم های نظرسنجی در اختیار مسافران قرار می گیرد تا نظر خود را در خصوص نحوه خدمات رسانی اعلام کنند.

 

سرپرست آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: نمایشگاه  نوروزی بومی محلی هم با هدف معرفی صنایع دستی، سوغات محلی و جاذبه های گردشگری در محل پایگاه های اسکان دایر شده و تولیدکنندگان محصولات خود را به مسافران عرضه می کنند.

 

 موسوی نیا اولویت استفاده از مراکز اسکان آموزش و پرورش را مختص به فرهنگیان دانست و گفت: در صورت تامین نیاز فرهنگیان سایر اقشار هم می توانند از این امکانات استفاده کنند.    

 

خیراله خیرایی نیز از پذیرش و اسکان 8هزار و 532مسافر نوروزی در ستاد اجرایی خدمات سفر این اداره کل خبر داد و گفت: 2هزار و 370خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شده اند.

 

سرپرست معاونت توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: در مدت چهار روز از فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان در مجموع 16هزارو 798 نفر در ستادهای اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش پذیرش شده که با محاسبه ضریب ماندگاری آنها 43هزارو 675نفر روز پذیرش و اسکان شده است.

 

به گفته وی ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران استفاده می کند و باید عوامل اجرایی تمام توان خود را در این زمینه معطوف  کنند.    

                                                                               

telegram safireaflak