فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد:

برگزاری یادواره شهدا عملیاتی کردن گفتمان حضرت آقا در زمینه کارهای فرهنگی است

شناسه خبر : ۱۰۵۳۰ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: برنامه یادواره شهدای شهرک علیا که به واسطه جوانان و پیشکسوتان این منطقه به صورت خودجوش برگزار شده یک برنامه آتش به اختیار است.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛ فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عصر امروز در مراسم یادواره شهدای شهرک بدرآباد علیا با بیان این که شهدا مردان بی ادعا هستند، گفت: شهید آن قدر بزرگ است که نام خداوند بزرگ و متعال به معنای شاهد و ناظر بر آن گذاشته شده است.

 

وی با اشاره به این که اجر خانواده های شهدا کمتر از شهدا نیست،گفت: شهید در شهادت به هدف می رسد اما خانواده اش باتوجه به هدفی که شهید داشته از لحظه شهادت فرزند تا زمان مرگ خود با خاطرات این شهید زندگی می کنند.

 

سرهنگ بازگیر با تأکید بر این که شهدا به خاک افتادند تا امروز جمهوری اسلامی با صلابت و اقتدار در مقابل استکبار بایستد،اظهار داشت: برنامه یادواره شهدای شهرک علیا که به واسطه جوانان و پیشکسوتان این منطقه به صورت خودجوش برگزار شده یک برنامه آتش به اختیار است.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد تصریح کرد: این جوانان با برگزاری مراسم یادواره شهدا گفتمان حضرت آقا را در خصوص آتش به اختیار در زمینه کارهای فرهنگی عملیاتی کردند.

 

به گفته وی این برنامه حاصل زحمات جوانان و پیشکسوتان است که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مطالبه کرده اند که به عنوان خادم سپاه خرم آباد از این عزیزان تشکر می کنم.

 

telegram safireaflak