نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

صحنه گردان تمامی این اقدامات آمریکاست/ امروز قدر امنیت و مدافعین حرم را بیشتر می دانیم

صحنه گردان تمامی این اقدامات آمریکاست/ امروز قدر امنیت و مدافعین حرم را بیشتر می دانیم
شناسه خبـر : ۹۹۱۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: صحنه گردان تمامی حوادث و  این اقدامات آمریکاست و حوادث دیروز در تهران سبب شد تا امروز قدر امنیت و مدافعین حرم را بیشتر می دانیم.

به گزارش سفیر افلاک "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر تهران گفت: دشمنان این ملت و نظام هیچگاه بیکار نمی نشینند و همیشه در صدد توطئه هایی علیه این کشور، تمامیت ارضی، استقلال و اقتدار این ملت هستند.

 

 وی اضافه کرد: علت دشمنی دشمنان با ملت ایران این است که نظام جمهوری اسلامی ایران منافع زورگویان را زیر پا گذاشته و حامی مظلومان در سراسر عالم است و هیچگاه اجازه نداده که زورگویان و ابرقدرتها بر منافع این ملت و منابع این کشور تسلط یابند و در طول این سالها دست زیاده خواه آنها را کوتاه کرده است.

 

 به گفته وی دشمنان نمی توانند ببینند کشوری با نام اسلام بخواهد مسیر عزت را طی کند و در همین راستا همیشه توطئه هایی شومی را در سر دارند تا به اهداف خود برسند.

 

 گودرزی اظهار داشت: در گذشته دشمنان می خواستند اقداماتی انجام دهند که ناکام ماندند و حوادث دیروز تهران هم در همین راستا بود که باز هم در این برنامه ناکام ماندند و در حادثه دیروز تروریست ها قصد ورود به صحن مجلس را داشتند اما با اقدامات و تلاش های نیروهای امنیتی مانع رسیدن آنها به صحن شدند و اقدام آنها بی نتیجه ماند.

 

 وی تصریح کرد: در این حادثه چندین نفر از هم وطنان ما به شهادت رسیدند و چندین نفر مجروح شدند و در این عملیات سعی کردند به صحن وارد شوند اما تیم حفاظت سپاه این مسیر را مسدود و امکان ورود را برای انها مسدود کردند و در دفاتر نمایندگان اقدام به ترور تعدادی از مسئولین دفاتر و ارباب رجوع و همچنین عوامل کاری دفاتر نمایندگان کردند.

 

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید توجه داشت که ایران یک نظام سیاسی مقتدر تثبیت شده است و مولفه های امنیت پایدار آن مردم و رهبرحکیم و شجاع است و این دو مولفه توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

 

 به گفته وی حوادث دیروز این پیام را به مسئولین و ملت رساند که آنها هیچ قائده ای را رعایت نمی کنند، حقوق بشر را به رسمیت نمی شناسند، خطوط قرمز را زیر پا می گذارند و به خانه ملت حمله کردند که ثابت کردند با بشریت مشکل دارند.

 

 گودرزی افزود: ما باید قدر امنیت و مدافعین حرم را بدانیم، مدافعینی که توطئه های دشمنان را خنثی می کنند و مانع ورود دشمنان به خاک می شوند و آنها را در بیرون از مرزها از پا در می آورند.

 

 وی خطاب به کوته فکرانی که ارزش کار مدافعان حرم را کمرنگ جلوه می دهند گفت: امروز این افراد بفهمند امنیت ما مرهون مقاومت است در برابر دشمنی که به هیچ یک از قوائد پایبند نیست و امیدواریم با نابودی دشمنان، این کشور مسیر عزت و پیشرفت راطی کند و یکبار دیگر ثابت شد آمریکا قبل اعتماد نیست چرا که صحنه گردان تمامی این اقدامات آمریکاست و ما باید به ظرفیت های درون کشور چشم داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران