بعد از اعلام نتایج نهایی؛

تجمع برخی کاندیداهای شورای شهر بروجرد در مقابل فرمانداری

تجمع برخی کاندیداهای شورای شهر بروجرد در مقابل فرمانداری
شناسه خبـر : ۹۶۴۶ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱

بعد از اعلام نهایی اسامی اعضای شورای شهر بروجرد، برخی از کاندیداها و هواداران آنها که موفق به کسب رای برای ورود به شورای شهر نشده بودند در مقابل فرمانداری تجمع کردند.

به گزارش سفیر افلاک عصر امروز شنبه بعد از اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای شهر بروجرد جمعی از کاندیداها و هواداران آنها در مقابل فرمانداری این شهر نسبت به روند شمارش آراء اعتراض کردند.

 

این در حالیست که امسال برای نخستین بار پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بروجرد به صورت الکترونیکی برگزار شد و رای دهندگان از طریق وارد کردن کدهای کاندیداها بر روی دستگاه به کاندیداهای مورد نظر رای می دادند.

 

در شهر بروجرد تا بامداد روز انتخابات 187 نفر تایید صلاحیت شده و به رقابت پرداختند که قرار بود از میان این افراد 9 نفر به عنوان اعضای شورای شهر بروجرد انتخاب شوند.

 

نتایج اولیه  انتخابات شورای شهر بروجرد صبح امروز اعلام شد و عصر امروز نتیجه نهایی از سوی فرمانداری بروجرد منتشر شد اما بعد از ساعتی جمعی از کاندیداها و هواداران آنها نسبت به شمارش آراء در مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

 

این در حالیست که با پایان یافتن انتخابات و شمارش آراء و اعلام نتایج نهایی، کاندیداهایی که اعتراض دارند سه روز مهلت دارند اعتراض خود را به صورت کتبی و قانونی اعلام کنند اما برخی از کاندیداهایی که موفق به کسب رای  برای ورود به شورای شهر نشده بودند خواستند با تجمع، اعتراض خود را اعلام کنند.

 

اعضای اصلی شورای شهر:

۱- علی روزبهانی ۱۱۴۶۶

۲- احسان دالوند ۱۰۷۴۳

۳- محمد پرهام ۱۰۰۸۴

۴- فریبرز محسنی ۹۴۸۷

۵- داود گودرزی ۹۱۶۴

۶- اشرف چگنی ۷۳۰۳

۷- محمد ابراهیم بیاتی ۷۲۱۲

۸- موسی نیکوکار ۶۸۱۲

۹- رضا بهنودفر ۶۵۹۲

اعضای علی البدل :

۱- حسن موسیوند ۶۳۳۹

۲- علی آزادپور ۶۱۵۵

۳- بهزاد ساطعی ۵۷۷۳

4 - محمد مهدی یاری ۵۵۹۶

زیبا ابوالفتحی ۵۳۲۳                                                                                                                                    

 

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

8 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران