بازوند:

88 هزار نفر راي خود را تاكنون به صندوق انداخته اند

88 هزار نفر راي خود را تاكنون به صندوق انداخته اند
شناسه خبـر : ۹۶۱۹ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲

استاندار لرستان در ستاد انتخابات استان گفت: تا اين لحظه 88 هزار نفر در سطح استان راي خود را به صندوق انداخته اند و خوشبختانه كار اخذ راي گيري بدون هيچ مشكلي با سرعت در حال انجام است.

به گزارش سفیر افلاک هوشنگ بازوند استاندار لرستان صبح امروز در ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران ضمن تقدير از مردم جهت مشاركت پور شور در دو انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا گفت: راي مردم تضمين كننده امنيت كشور است؛ امروز روز اقتدار و جشن ملي براي مردم است.

  

وي با بيان اينكه راي مردم، راي به نظام جمهوري اسلامي است اظهار داشت:راي مردم مي تواند تهديد ها را به فرصت تبديل كند.

 

استاندار لرستان در خصوص ميزان مشاركت مردم تا اين لحظه گفت: تا اين لحظه حدود 88 هزار نفر در سطح استان راي خود را به صندوق انداخته اند و خوشبختانه كار اخذ راي گيري بدون هيچ مشكلي با سرعت در حال انجام است.

 

وي با تاكيد بر اينكه راي مردم يك امانت است افزود: هيئت نظارت، اجرايي و بازرسي با تعامل خوبي مشغول گرفتن آرا مردم كه امانت و حق و ناس به شمار مي رود هستند و مردم مطمئن باشند از آرا آن ها به خوبي پاسداري مي شود.

 

بازوند در خصوص آمار واجدين شرايط شركت در انتخابات نيز اظهار كرد:

يك ميليون 433 هزارو 609 نفر واجد شرايط در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا هستند.

 

وي در رابطه با شعب اخذ راي نيز گفت: هزارو 766 شعبه اخذ راي  در سطح استان وجود دارد كه هزارو 40 شعبه ثابت و 726 سياراست كه از اين تعداد 725 مورد آن شهري و هزارو 41 مورد آن روستايي است.

 

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به برگزاري مكانيزه انتخابات در سطح استان افزود: 566 شعبه در 6 شهرستان خرم آباد، بروجرد، اليگودرز، دورود و دلفان و كوهدشت برگزار مي شود.

 

بازوند در رابطه با پرسنل مشغول در شعب اخذ راي گفت: 37 هزارو 878 پرسنل، 18 هزارو 559 بازرس، هفت هزارو800 نيروي انتظامي، هشت هزارو 830 هيئت نظارت، دو هزارو 689 عضو نظارت و بازرسي  مشغول  اخد آرا از مردم هستند.

 

 استاندار لرستان در خصوص راي اولي ها نيز گفت: 37 هزارو 139 نفر راي اولي در سطح استان وجود دارد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران