گزارش؛

افزایش اقتدار ایران با حضور حداکثری ملت در انتخابات/مشارکت مردم دشمنان را ناامید می کند

افزایش اقتدار ایران با حضور حداکثری ملت در انتخابات/مشارکت مردم دشمنان را ناامید می کند
شناسه خبـر : ۹۶۱۶ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲

امروز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها برگزار می شود که حضور حداکثری اقتدار را به دنبال دارد و دشمنان را مایوس می کند.

به گزارش سفیر افلاک  امروز روز به نمایش گذاشتن اقتدار است، روز مایوس کردن دشمنان، روزی است که بار دیگر ملت ایران در صحنه انتخابات حاضر می شوند و به دنیا اقتدار را نشان می دهند.

 امروز بار دیگر دشمنان با دیدن حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای ناامید و مایوس گشته و ملت ایران مانند انتخابات های گذشته ثابت می کنند همیشه در صحنه حضور دارند.

Image result for ‫حضور مردم در انتخابات‬‎

یکی از اصلی ترین عرصه های مشارکت مردم، انتخابات است که ملت ایران با حضور خود در تعیین سرنوشت سیاسی کشور مشارکت می کنند و حضور پر شور و گسترده در انتخابات انقلاب و نظام را بیمه می کند.

 "روزبهانی" یکی از شهروندان بروجردی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: امروز مردم باید به این تکلیف عمل کنند و با حضور خود در انتخابات به همه ثابت کنند که سرنوشت کشور برای آنها مهم و حساس است.

 وی اضافه کرد: مردم علاوه بر حضور در انتخابات باید فرد اصلح را انتخاب کنند و در کنار انتخابات ریاست جمهوری افرادی شایسته را برای ورود به شورای شهر انتخاب کنند.

 به گفته وی حضور در انتخابات تصمیم گیری برای آینده کشور است و تک تک آرای مردم می تواند در تعیین این سونوشت موثر باشد. "قاسمی" دیگر شهروند بروجردی افزود: ملت ایران با حضور خود در انتخابات بار دیگر با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنند و هر چه حضور مردم بیشتر باشد اقتدار و سربلندی ایران مضاعف می شود.

Image result for ‫حضور مردم در انتخابات‬‎ وی با اشاره به این که دشمنان همواره در تلاش هستند تا توطئه های خود را اجرا کنند گفت: دشمنان در ایام انتخابات و رای گیری می کوشند تا انتخابات را کمرنگ نشان دهند اما در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد هستیم که ملت ایران در همه صحنه ها و انتخابات حضور پر شوری داشته اند و با حضور خود جواب دندان شکنی به دشمنان داده اند.

 به گفته وی حضور نسل جوان در انتخابات بسیار چشمگیر است و این نشان می دهد نسل جوان نسبت به تعیین سرنوشت کشور حساس است و با شور و اشتیاق در انتخابات حاضر می شوند.

 این شهروند بروجردی تصریح کرد: مردم با حضور خود نشان می دهند که گوش به فرمان ولایت هستند و مهمترین پیام انقلاب را به گوش جهانیان می رسانند.

Image result for ‫حضور مردم در انتخابات‬‎ به گزارش بازتاب بروجرد مردم شهرستان بروجرد مانند همه مردم ایران امروز در پای صندوق های اخذ رای شرکت می کنند و با در نظر گرفتن ملاک‌های انتخاب فرد اصلح که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتخابی شایسته و اصلح را انجام می دهند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

2 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران