کلنگ زنی پروژه های احساسی_سیاسی در لرستان

کلنگ زنی پروژه های احساسی_سیاسی در لرستان
شناسه خبـر : ۹۰۴۳ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

کلنگ زنی احساسی پروژه های مهم در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری نه تنها نتیجه ای خوشایند نخواهد داشت بلکه بالعکس باعث ناراحتی مردم از بازی با احساسات آنها شده است.

به گزارش سفیر افلاک؛ هرچه به روزهای پایانی عمر دولت یازدهم نزدیک تر می شویم شاهد اقدامات احساسی و صد البته سیاسی بیشتری از سوی مسئولین در شهرستان هستیم؛ به این صورت که پروژه ای که در طی چهار سال بی توجهی مدیران به چشم نمی آمد امروز که در واپسین روزهای دولت و در آستانه ی انتخابات هستیم به پروژه های مهم و تاثیر گذار تبدیل شده است.

این روزها مسئولین و حامیان دولت در تلاش هستند تا ناکارآمدی دولت یازدهم در تحقق وعده های عملی نشده ی خود را با بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های احساسی بپوشاند؛ ولی این حربه کار ساز نخواهد بود چرا که مردم خود به خوبی تشخیص می دهند که جز وعده و امار چیزی از این دولت نصیبشان نشده است.

پرداختن به بازی های سیاسی و عزل و نصب و مهره چینی های مدیران و مسئولین ادارات در سطح استان ها و همچنین پرداختن به مذاکره با کدخدا و ماست مالی کردن فیش های نجومی وقت دولت را تباه کرد و در این میان این مردم بودند که متوجه زیان های ناکارآمدی دولت شدند.

دیروز استاندار لرستان کلنگ تصفیه خانه ی فاضلاب دورود را به زمین زد و بلافاصله بنر بود که در شهر خودنمایی می کرد و با عکس های رئیس جمهور در بالای بنر ها؛ از افتتاح فاضلاب خبر دادند که قرارگرفتن تصویر رئیس جمهور در بالای بنر کلنگ فاضلاب چندان خوشایند نبود ولی چه می شود کرد وقتی مسئولان انقدر به ایشان علاقمند هستند.

بی شک اگر رئیس جمهور بداند که برای کلنگ زنی پروژه ی احساسی فاضلاب دورود عکسش را بنر کرده اند معلوم نیست چه واکنشی نشان دهد.

امیدواریم خداوند این قلیل تلاش های مسئولین در نصب بنر و هزینه هایی که بیهوده صرف آنها می شود را از آنها به شایستگی قبول بفرماید و پس از پایان عمر دولت با تغییر رنگ خود مجدد در سر کار باقی بمانند تا عبرتی شوند برای آنهایی که این شیوه را بدور از مردانگی می دانند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران