مدیرآموزش وپرورش پلدختر:

پلدختر از لحاظ اسکان مسافرین نوروزی سومین شهر لرستان است

پلدختر از لحاظ اسکان مسافرین نوروزی سومین شهر لرستان است
شناسه خبـر : ۸۹۰۹ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸

مدیر آموزش وپرورش پلدختر گفت:تا چهارمین روز ایام تعطیلات نوروز،3013نفر در قالب 839خانوار در مدارس پلدختر اسکان پیدا کردند.

به گزارش سفیر افلاک،علیرضا افتخاری مدیر آموزش وپرورش پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با بیان اینکه،پلدختر سومین شهر لرستان از لحاظ اسکان مسافرین نوروزی در استان می باشد اظهار داشت:تعداد14آموزشگاه با تجهیزات مورد نیاز برای اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان آماده شد.

وی ادامه داد:پلدختر پس از خرم آباد وبروجرد بیشترین میزان پذیرش اسکان مسافرین نوروزی را در استان داشته است.

اسکان مسافرین نوروزی پلدختر

وی با بیان اینکه تعداد 15اتاق از درجه دو به یک ارتقا پیدا کردند بیان کرد:تمام اتاق های مدارس اسکان شهرستان نسبت به سال گذشته از درجه سه به دو ارتقا پیدا کردند.

افتخاری با اشاره به آمار چهار روز اسکان مسافرین نوروزی پلدخترگفت:تا پایان چهارم فروردین 1788نفر در قالب 497خانوار فرهنگی و 1225نفر در قالب 342خانوار آزاد ودولتی در مدارس شهرستان اسکان پیدا کرده اند.

مدیر آموزش وپرورش پلدختر ادامه داد:تا چهارمین روز اسکان 3013نفر در قالب 839خانوار در مدارس شهرستان اسکان پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه تمهیذات لازم برای اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان اندیشیده شده یادآورشد:جلسه توجیهی و هماهنگی با نیروهای ستادی،سرایه داران و پرسنل پایگاه پذیرش در اسفندماه برگزار و نکات لازم در خصوص پذیرش،افزایش رضایتمندی مسافران ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه پس از شروع اسکان به دلیل تقاضای زیاد به ظرفیت اتاق ها تعدادی اضافه شد یادآورشد:تمام تجهیزات رفاهی آموزش وپرورش شهرستان پلدختر برای اسکان مسافران فراهم شده است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران