مدیر جهاد کشاورزی چگنی مطرح کرد:

100 هزار قطعه ظرفیت مجتمع مرغ ماهان / اشتغالزایی 60 نفر پس از بهره برداری از این مجتمع

100 هزار قطعه ظرفیت مجتمع مرغ ماهان / اشتغالزایی 60 نفر پس از بهره برداری از این مجتمع
شناسه خبـر : ۸۵۶۸ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چگنی گفت: ظرفیت مجتمع مرغ ماهان 100 هزار قطعه است که پس از بهره برداری از این مجتمع برای 60 نفر اشتغالزایی می شود.

به گزارش سفیر افلاک خداداد مرادی در خصوص مجتمع مرغ ماهان شهرستان چگنی بیان داشت: مجتمع مرغ ماهان با ظرفیت 100 هزار قطعه و شامل 16 سوله 15 در 78 متر و یک سوله چند منظوره شامل اتاق گرید، سردخانه، انبار شانه های تخم مرغ و کارتن، سالن غذاخوری، نماز خانه ، دفتر اداری، اتاق دیزل ژنراتور، اتاق تاسیسات، انبار، دوش و رخت کن است.

وی افزود: اعتبار نهایی هزینه شده این مجتمع تا کنون 24 میلیارد تومان است و پس از بهره برداری از آن برای 60 نفر بطور مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی چگنی یادآور شد: میزان تسهیلات مصوب برای این پروژه هشت میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی سال 91 است که 5.5 میلیارد تومان از آن پرداخت شده است.  

وی با اشاره به تولید سالیانه گوشت و تخم مرغ این مجتمع گفت: در این مجتمع سالیانه 15 میلیون دانه تخم مرغ و 320 تن گوشت مرغ تولید می‌شود.

مرادی خاطرنشان کرد: حدود 10 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل این پروژه هزینه نیاز است.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرچگنی

ارسال نظر

7 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران