با حضور عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی؛

سه کارگاه آموزش رسانه ای در لرستان برگزار می شود

سه کارگاه آموزش رسانه ای در لرستان برگزار می شود
شناسه خبـر : ۸۴۷۲ سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

باهدف ارتقاء سطح علمی و دانش رسانه ای خبرنگاران لرستانی سه کارگاه آموزشی سواد رسانه ای،سواد بصری و صفحه آرایی در مطبوعات برگزار می شود.

به گزارش سفیر افلاک سه کارگاه آموزشی سواد رسانه ای،سواد بصری و صفحه آرایی در مطبوعات به همت خانه مطبوعات و خبرگزاری های لرستان باهدف ارتقاء سطح علمی و دانش رسانه ای خبرنگاران استان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 11 و 12 اسفند ماه در تالار بهمن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار می شود.

دکتر محمود مختاریان از اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و از مدرسان مرکز مطالعات رسانه در این کارگاه آموزشی تدریس می کند.

کارگاه سواد رسانه ای روز چهارشنبه 11 اسفند از ساعت 14 تا 18 عصر،کارگاه آموزشی سواد بصری نیز روز پنچشنبه 12 اسفند از ساعت 8 تا 12 ظهر  وکارگاه آموزشی صفحه آرایی در مطبوعات نیز عصر پنجشنبه از ساعت 14 تا 18 برقرار است.

شرکت در این کارگاه ها برای اعضای خانه مطبوعات رایگان است و برای شرکت کنندگان در این کارگاه ها گواهی پایان دوره صادر می شود.

خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان از تمامی خبرنگاران، مدیران مسئول، سردبیران و طراحان نشریات لرستانی برای شرکت در این کارگاه های آموزشی دعوت کرده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبر افلاک

ارسال نظر

1 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران