عضو شورای شهر بروجرد:

شهردار بروجرد استیضاح نشد!/برخی اعضای شورا، تغییر موضع دادند


شهردار بروجرد استیضاح نشد!/برخی اعضای شورا، تغییر موضع دادند
شناسه خبـر : ۷۷۶۵ دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

عضو شورای شهر بروجرد گفت: حدود چهار سال است که بحث استیضاح شهردار بروجرد مطرح شده اما با وجود همه مشکلات از سوی شهرداری اما برخی از اعضای شورای شهر با استیضاح وی موافقت نمی کنند چرا که ممکن است منافع انها به خطر بیفتد.

به گزارش سفیر افلاک "ناصر مرادی" عضو شورای شهر بروجرد گفت: از شهریور سال 92 یوسفی به عنوان شهردار بروجرد انتخاب شد و چهار ماه پس از انتخاب اولین جلسه پرسش از شهردار برگزار شد و جواب های وی از همان زمان قانع کننده نبود و بحث استیضاح مطرح شد.

 

وی اضافه کرد: با گذشت حدود چهار سال از انتخاب شهردار و با وجود گسترش و افزایش مشکلات مالی در شهرداری مانند 6 ماه حقوق معوقه و بدهی های چند میلیاردی اما تعدادی از افراد شورا با برکناری وی موافق نیستند.

 

به گفته وی در همین راستا امروز جلسه فوق العاده ای در شورای شهر بروجرد برگزار شد که پاسخ های شهردار قانع کننده نبود و از 13 نفر اعضای شورای شهر 11 نفر اظهار داشتند که از پاسخ های شهردار قانع نشده اند که جلسه ای برای استیضاح وی برگزار گردید.

 

مرادی اظهار داشت: در این میان از 11 نفری که از پاسخ شهردار قانع نشدند 7 نفر تغییر موضع دادند و با ابقاء یوسفی به عنوان شهردار موافقت کردند و این جای تعجب دارد که چرا برخی از اعضای شورای شهر در وسط کار تغییر موضع داده و موافق شهردار هستند.

 

وی بیان کرد: باید برای رفع مشکلات در شهرداری بروجرد همه تلاش خود را به کار گرفت و متاسفانه کسی پاسخگوی مشکلات نیست و همچنین برخی به دنبال امتیازات خود هستند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران