فرمانده انتظامی لرستان:

آمار پرونده های مبارزه با کالای قاچاق درحال افزایش است/لرستان از لحاظ وقوع جرم نوزدهمین استان کشور است

 آمار پرونده های مبارزه با کالای قاچاق درحال افزایش است/لرستان از لحاظ وقوع جرم نوزدهمین استان کشور است
شناسه خبـر : ۷۵۸۱ چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱

سردار قنبری گفت: نیروی انتظامی لرستان با برنامه ریزی سه ساله که انجام داده است در کنار مشارکت مردم مومن و معتقد لرستان توانسته اقدامات ارزشمندی در خصوص برقراری امنیت در استان انجام دهد.

به گزارش سفیر افلاک، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه لرستان از لحاظ وقوع جرم  رتبه 19کشور را دارد اظهار داشت: مردم لرستان با پیشینه فرهنگی، اعتقادات دینی و پایبندی که به قانون دارند توانستند در کنار برنامه ریزی وهدف گذاری سه ساله نیروی انتظامی که در استان داشته ایم ،امنیت خوبی در استان برقرار کنیم.

 

وی با بیان اینکه امنیت به صورت قطعی محقق نخواهد شد بیان کرد: امنیت نسبی و بستگی به احساس مردم دارد و  پلیس تا جایی که توانسته با تلاش شبانه روزی به دنبال ارتقا احساس امنیت در بین مردم است.

 

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل عنوان کرد: نیروی انتظامی هم در این  خصوص در دوجهت ورود پیدا کرد،یکی صرفه جویی در هزینه منابع خود و صرف آن در محل متناسب بود وبعد دیگر آن مبارزه بامفاسد اقتصادی، قاچاق کالا و ارزکه در این راستا باندهای بسیار مهمی دستگیر، متلاشی شدند و آمار پرونده های بالای 100میلیونی هم در استان سیر صعودی پیدا کرد. 

 

وی افزود: ایجاد امنیت نیاز به پل ارتباطی دارد که مردم  متوجه آن شوند یعنی هرچقدر رسانه ها این ارتباط را خوب برقرار و زحمات، تلاش و اقدامات نیروی انتظامی  را منعکس و به اطلاع مردم برسانند احساس آرامش بیشتری در آنها به وجود می آید. 

 

سردار قنبری یادآورشد: احساس امنیت حالت ذهنی با دو بعد عملکرد پلیس و دیگری ادراک که رسانه ها در انتقال خدمات پلیس و برقراری این احساس در بین مردم نقش مهمی دارند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

2 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران