امام جمعه بروجرد:

ناکارآمد جلوه دادن نظام هدف اصلی دشمن/عدم توجه به رفع مشکلات یاری کردن دشمن است

ناکارآمد جلوه دادن نظام هدف اصلی دشمن/عدم توجه به رفع مشکلات یاری کردن دشمن است
شناسه خبـر : ۷۵۳۷ سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴

امام جمعه بروجرد گفت: امروز دشمنان برای شکست انقلاب اسلامی ایران راه حل بحران ناکارآمدی از داخل را دنبال می کنند و تلاش دارند تا از درون نظام را شکست دهند و نظام را ناکارآمد جلوه دهد که عدم توجه مدیران به رفع مشکلات یاری کردن دشمن است.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام "حسن ترابی" امام جمعه بروجرد در دیدار با مسئولین بروجرد که به مناسبت آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام (ره) هویتی دینی دارد و این انقلاب منحصر به فرد است چرا که انقلابی آزادی خواه، معنوی، سیاسی و اقتصادی بود و این موارد سبب شد تا دنیای غرب به تفکر فرو رود و اسلام را در کانون پژوهش های خود قرار دهند.

 

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران در مقطعی شکل گرفت که دو مکتب فراگیر در سطح جهان وجود داشت و نتیجه این دو تفکر براندازی دین بود اما انقلاب در این شرایط شکل گرفت.

 

به گفته وی  پیروزی انقلاب اثبات کرد که دین قدرت اداره جامعه را دارد و احیا تفکر دینی را در حوزه های معرفتی مطرح کرد و این ایستادگی نتوانست قدرت ها را بی تفاوت کند.

 

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: استمرار انقلاب منافع مادی قدرت های شرق و غرب را تهدید کرد و آنها تلاش داشتند این انقلاب را شکست دهند.

 

وی با اشاره به این که دشمنان اسلام راه حل نظامی را چاره شکست انقلاب نمی دانند افزود: امروز دشمنان همانند دیروز برای شکست انقلاب اسلامی ایران راه حل بحران ناکارآمدی از داخل را دنبال می کنند و تلاش دارند تا از درون نظام را شکست دهند و با بحران ناکارآمدی مواجه کنند.

 

حجت الاسلام ترابی اظهار داشت: دشمن می خواهد نظام را ناکارآمد جلوه دهد  و این ناکارآمدی در بخش های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است و این راهی است که برای شکست انتخاب کرده و در طول38سال گذشته این راه را دنبال می کند.

 

به گفته وی نقش علمای دین در کارآمد جلوه دادن و نقش مدیران در حل مشکلات مردم بیشتر نمایان است و باید تلاش کرد کارآمدی را ثابت نمود که این در دوران دفاع مقدس، سازندگی وپیشرفت در عرصه های مختلف مشهود است.

 

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: در صورتی که مدیران همه تلاش خود را برای رفع مشکلات به کار نگیرند، در واقع دشمن را در رسیدن به اهدافش یاری کرده اند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

4 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران