نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

استاندار لرستان، تخصیص اعتبارات دیواره ساحلی پلدختر و معمولان را تسریع دهد

استاندار لرستان، تخصیص اعتبارات دیواره ساحلی پلدختر و معمولان را تسریع دهد
شناسه خبـر : ۷۴۸۵ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شهرداری پلدختر در احداث دیواره ساحلی و آسفالت معابر تلاش کند و در این خصوص هم استاندار لرستان نسبت به تخصیص اعتبارات به این شهر توجه کند.

به گزارش سفیر افلاک،سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز اظهار داشت:شهرداری پلدختر با اعتبارات کمی که در اختیار دارد توانسته اقدامات خوب عمرانی در شهر انجام دهد.

وی بیان کرد:با توجه به اینکه  پلدختر در خروجی لرستان قرار دارد و بیشترین روان آب از این منطقه عبور می کند نیاز که از طریق ستاد حوادث غیر مترقبه برای احداث دیواره ساحلی پلدختر ومعمولان تلاش بیشتری صورت گیرد.

کاظمی با اشاره به احداث دیواره ساحلی و آسفالت معابر در شهر پلدختر افزود:شهرداری با توجه به اینکه یک نهاد غیر انتفاعی و مردمی نیاز به حمایت مالی مردم وپرداخت به موقع عوارض دارد که بتواند اقدامات عمرانی خوبی در شهر انجام دهد.

بازدید کاظمی نماینده از شهرداری پلدختر

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:یکی از دغدغه های چندین ساله مردم منطقه پایین هواشناسی ،آسفالت معابر کوچه های آن منطقه است که با شهرداری هماهنگی های لازم برای انجام آن صورت گرفته است.

کاظمی تاکید کرد:شهرداری بایستی فعالیت های عمرانی خود را تسریع دهد تا این تفکر که شهرداری فقط به بخش از شهر توجه می کند در اذهان برخی از شهروندان شکل نگیرد.

وی با قدردانی از مساعدت های استاندار لرستان برای احداث دیواره ساحلی پلدختر ومعمولان تصریح کرد:مهندس بازوند در خصوص تسریع اعتبار برای ساخت دیواره ساحلی اقدام کند زیرا کار بازسازی این دیواره ،مطالبه مردمی و مورد حمایت وی است.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان با اشاره به اینکه از طرق معاون وزیر کشور میزان400تن قیر به شهرداری پلدختر اختصاص پیدا کرده است افزود:یک دستگاه ماشین آتش نشانی سنگین هم برای شهرداری پلدختر اختصاص پیدا کرده است .

جهانگیر اکبری شهردار پلدختر در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار بیان روزاظهار داشت:از کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس به خاطر برگزاری جلسه ای که با امور شهرداری های وزارت کشور داشته ایم و بحمدالله مصوبات خوبی برای شهرداری شهر پلدختر مصوب شد قدردانی می کنیم.

وی بیان کرد:نسبت به انجام آسفالت کوچه ها ومعابر شهر پلدختر تلاش زیادی خواهیم کرد که شهروندان کمترین دغدغه را در این حوزه داشته باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران