اظهارات قابل تامل مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در خصوص سالن مسابقات

اظهارات قابل تامل مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در خصوص سالن مسابقات
شناسه خبـر : ۶۹۲۰ پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: فقط دو شهرستان استان سالن مسابقات دارند.

به گزارش سفیر افلاک علی‌یاور عزیزپور بیان کرد: یکی از مشکلات ما نبود سالن مسابقات در شهرستان‌هاست و فقط بروجرد و الیگودرز از این امکان برخوردارند و حتی مرکز استان هم چنین سالنی ندارد.

 

وی ادامه داد: احداث سالن مسابقات در شهرستان‌ها و به ویژه آنهایی که سرانه فضای ورزشی پایینی دارند، جزو اولویت‌های سال آینده ماست.

 

عزیزپور اضافه کرد: سالن با ظرفیت حدود 2000 نفر مشکل شهرستان‌ها را حل می‌کند اما مرکز استان نیاز به سالن با ظرفیت بیشتر دارد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان یادآور شد: احداث هر سالن مسابقات نیاز به 50 میلیارد ریال اعتبار دارد و این در حالیست که سال 93 کل اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان لرستان 90 میلیارد ریال بوده است. البته سال پیش به 260 و امسال به بیش از 460 میلیارد ریال این اعتبارات را افزایش داده‌ایم.

 

وی تصریح کرد: بخشی از این افزایش اعتبار متعلق به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، بخشی اداره کل راه و شهرسازی و بخشی از آن هم متعلق به اداره کل ورزش و جوانان بوده است.

 

عزیزپور بیان کرد: با اینکه در شرایط موجود تأمین اعتبار برای احداث سالن مسابقات سخت است ولی تلاش می‌کنیم که این کار را انجام دهیم.


منبع: ایسنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران