فرمانده لشگر 42 سپاه ثارالله کرمان در الیگودرز؛

حماسه حسینی منشاء عزت جاودانه ملت ایران است/رهروان شهدا حافظان انقلاب و وحدت هستند

حماسه حسینی منشاء عزت جاودانه ملت ایران است/رهروان شهدا حافظان انقلاب و وحدت هستند
شناسه خبـر : ۶۸۸۱ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

سردار نوری گفت :ملت ایران درطول تاریخ انقلاب با الگو برداری حماسه حسینی هیچ گاه حاضر به پذیرفتن ذلت نبوده و با ولایت پذیری و حفظ وحدت از عزت جاودانه خود دفاع  نموده اند.

به گزارش سفیر افلاک ، گردهمایی رزمندگان اسلام شرق لرستان با همچنین سردار روح اله نوری فرمانده لشگر 42 سپاه ثارالله کرمان ، سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل ( ع) ، امام جمعه ، فرماندار رزمندگان شهرستانهای  دورود،ازنا و الیگودرز و در مصلی شهرستان برگزار شد.

سردار سرتیپ حاج روح اله نوری ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عملیات کربلای پنج و تشریح بخشی از این عملیات گفت : رزمندگان ودلاوران لرستان در دوران دفاع مقدس با تکیه بر ایمان و خودباوری در برابر دژههای نفوذ ناپذیر دشمن به پیروزی رسیده و اقتدار ملت ایران را به جهانیان نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه  حماسه خمینی دنباله رو حماسه حسینی است افزود :ملت بزرگ ایران در طول 38 سال با الگو قرار دادن عاشورای حسینی به همه جهانیان ثابت نمودند که هیچ گاه حاضر به پذیرفتن ذلت نیستند ودر مقابل همه مستکبران ایستادگی خواهند کرد.

سردار نوری در الیگودرز،عکس،تصویر،رزمندگان شرق لرستان

فرمانده لشگر 42 سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت :در همه نبردها سه عامل تعداد نفرات ، زمین و زمان تاثیر بسزایی داشته وبسیاری از نبردهای در طول تاریخ با مدیریت آنها به  پیروزی های بزرگ دست یافته اند ولی هیچ کدام  جاودانه نبودند  اما راز جاودانگی واقعه عاشورا قیام برای خداوند است ودوران دفاع مقدس نیز رزمندگان با الگوبرداری از حماسه حسینی بر دشمنان پیروز شدند.

سردار نوری با اشاره به توطئه های دشمنان علیه انقلاب اشاره نمود وگفت :  امروز مستکبران جهان با توطئه ها و نفوذ ها قصد دارد که ملت ایران را به عذرخواهی وادارکند وبه دوران  قبل از انقلاب بازگردانند ولی مردم  دردوران دفاع مقدس وتاریخ انقلاب  ثابت نمودند که هیچ گاه از رهبر و عزت خود دست نخوا هند کشید و با همه مستکبران مقابله خواهند کرد.    

 فرمانده اسبق لشکر 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه عزت که خدا به ملت ایران بخشیده جاودانه و منشاءآن  حماسه حسینی است بیان کرد: امروز سران بسیاری از کشورهای  قدرتمند اقتصادی و نظامی بعد از ورود به کشور مستقیما به خدمت مقام معظم رهبری می رسند و دیدار با رهبر انقلاب را مایه افتخار خود می دانند .

وی اضافه کرد :امروز مردم کشورهای عراق ،یمن و سایر کشورهای آزادیخواه جهان  مقاومت ملت ایران را الگوی خود را قرار داده اند تا در مقابل مستکبران ایستادگی کنند .

سردار نوری با اشاره به اینکه راه شهدا صیانت از انقلاب وحمایت از ولایت می باشد بیان کرد : رهروان واقعی شهدا کسانی هستند که در برابر توطئه های دشمنان با دقت عمل نموده وتحت تاثیر نفوذهای آنان قرار نمی گیرند همچنین با حفظ   وحدت ،انسجام و بیداری از ولایت دفاع می نمایند.

،سردار سلیمانی ،سردار مصطفی سلیمانی،عکس،تصویر،رزمندگان شرق لرستان

در ابتدای این مراسم سردار مصطفی سلیمانی مسوول هیات رزمندگان اسلام الیگودرز گفت :رزمندگان لشگر 57 ابوالفضل (ع) با فرماندهان شجاع وبا 8گردان حماسه هایی جاودانه  در دوران مقدس خلق نمودند .

وی ادامه داد : هم اکنون باید فضای کشور وجامعه را به گونه ای پرورش دهیم تا از گذشته درس گرفته و برای آینده و اهداف انقلاب ونظام تصمیم بگیریم و امروز وظیفه رزمندگان از گذشته سخت تر است چرا که اهداف والای انقلاب وفرهنگ خودگذشتی را باید به نسل های آینده انتقال دهند .

سردار سلیمانی به برنامه های هیئت رزمندگان الیگودرز اشاره نمود وبیان کرد : هیئت رزمندگان شهرستان از همه اقشار، رزمندگان وپیشکسوتان  که  در زمینه مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن فعالیت می نمایند تشکیل شده  و قصد انتقال فرهنگ شهادت و ایثار را به نسل های آینده را دارد.

منبع :هیجار

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران