شهردار سراب دوره:

70 درصد پیاده روهای بلوار اصلی سراب دوره سنگ فرش شده است / ساماندهی میدان فردوسی تا پایان تیرماه سال آینده انجام خواهد شد

70 درصد پیاده روهای بلوار اصلی سراب دوره سنگ فرش شده است / ساماندهی میدان فردوسی تا پایان تیرماه سال آینده انجام خواهد شد
شناسه خبـر : ۶۸۷۹ دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶

شهردار سراب دوره گفت: از اعتبارات داخلی 70 درصد بلوار اصلی سراب دوره موزاییک و سنگ فرش شده که ادامه آن در حال انجام است و ساماندهی میدان فردوسی و سنگ فرش بلوار آن تا ورودی سراب دوره نیز تا پایان تیرماه سال آینده انجام خواهد شد.

به گزارش سفیر افلاک هوشنگ رستمی به برخی از کارهای انجام شده شهرداری سراب دوره پس از انتخابش بعنوان شهردار این شهر اشاره کرد و اظهار داشت: مهمترین کارها پس از انتخابم بعنوان شهردار سراب دوره در بحث زیرساختها است که با تلاش و رایزنی هایی که انجام گرفت دو سمت بلوار اصلی سراب دوره با همکاری اداره کل راه و شهرسازی لرستان کاملا آسفالت شده است.

شهردار سراب دوره همچنین در خصوص سنگ فرش این بلوار عنوان کرد: از اعتبارات داخلی 70 درصد بلوار اصلی سراب دوره را که ادامه آن در حال انجام می باشد موزاییک فرش و سنگ فرش شده است.

وی با بیان اینکه تندیس میدان فردوسی سراب دوره آماده نصب است گفت: با پیگیری های صورت گرفته در خصوص میدان فردوسی سراب دوره، چند ماهی است که تندیس فروسی آماده نصب است و بزودی نصب خواهد شد.

رستمی افزود: سعی مان بر این است که در صورت مساعد بودن هوا تا 22 بهمن نصب تندیس این میدان انجام شود و در غیر این صورت حتما تا قبل از عید انجام خواهد شد.

این مسئول در خصوص آسفالت جاده از میدان تا ورودی سراب دوره یادآور شد: با رایزنی هایی که انجام شد اداره کل راه و شهرسازی با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان آسفالت جاده دوبانده از میدان فردوسی تا ورودی سراب دوره را انجام داده، همچنین زیرسازی این مسیر را شهرداری سراب دوره با اعتباری بالغ 40 میلیون تومان شهرداری انجام داده است.

وی با بیان اینکه بالغ بر 700 میلیون تومان برای ساماندهی میدان فردوسی و سنگ فرش بلوار آن تا ورودی شهر در نظر گرفته شده گفت: بالغ بر 700 میلیون از ماده 180 تملک و دارایی برای میدان فردوسی پیش بینی و از طریق مناقصه عمومی پیمانکار مشخص شده و ساماندهی این میدان، نصب تندیس، انجام موزاییک و سنگ فرش از میدان تا ورودی شهر نهایتا تا 31 تیر ماه سال آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرچگنی

ارسال نظر

5 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران