رئیس اداره منابع طبیعی چگنی:

اراضی ملی چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود

اراضی ملی چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود
شناسه خبـر : ۶۸۳۴ یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چگنی گفت: جهت رفع مشکلات کشاورزان، اراضی ملی شهرستان چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود.

به گزارش سفیر افلاک محمد نریمانی با اشاره به منع کشاورزان به کشت در اراضی ملی و منابع طبیعی بیان داشت: در قالب اجرای ماده 54 رفع موانع تولید، اموراراضی اقدامات لازم را به همراه منابع طبیعی جهت رفع مشکلات کشاورزان بعمل می آورد.

وی افزود: در قالب طرح های واگذاری از جمله کشت گیاهان دارویی و یا درختان سازگار شهرستان چگنی، اداره منابع طبیعی نهایت همکاری را در راستای واگذاری اراضی ملی به کشاورزان دارد.

در ادامه صالح کشوری بخشدار ویسیان نیز در خصوص مراقبت و نگهداری از منابع طبیعی تاکید کرد: کلیه کشاورزان و دامداران به منظور مراقبت از منابع طبیعی و اراضی ملی از کشت محصولات در اراضی که توسط اداره منابع طبیعی ، ملی اعلام شده خودداری کرده و اداره امور اراضی در اسرع وقت بازنگری کند که چنانچه اراضی، قابل کشت و زراعی تشخیص داده شد آزاد و زراعی اعلام شوند و آندسته از اراضی که منابع طبیعی هستند نیز جهت تولید گیاهان دارویی با مشاوره خدمات کشاورزی و امور اراضی استفاده شوند.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرچگنی

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران