مدیر کل صدا و سیمای لرستان:

شبکه های ماهوره ای مادران را هدف قرار داده اند

شبکه های ماهوره ای مادران را هدف قرار داده اند
شناسه خبـر : ۶۷۹۲ شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳

مدیر کل صدا و سیمای  مرکز لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی ایران مقدس است و آن را هدف قرار داده اند

 

به گزارش سفیر افلاک "محمد بازوند" مدیر کل صدا و سیمای لرستان در همایش روز بسیج رسانه گفت: نهضت انقلاب اسلامی در زمانی به ثمر نشست که تا قبل از پیروزی آن، نظریه پردازان کارکشته اتفاق نظر داشتند که این انقلاب هم مانند روسیه، فرانسه، کوبا  و دو انقلاب کوبا خواهد بود.

 

وی گفت: اما پیروزی انقلاب اسلامی تز همگونه صاحب نظران  را در دنیا باطل کرد.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان افزود: امام خمینی(ره) با ژرف اندیشی و بصرت، نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستقر و رفراندوم را برقرار  و در پنجم آذر ماه بسیج را تشکیل داد.

 

 بازوند با اشاره به تلاش های نافرجام دشمن برای براندازی نظام اظهار کرد: در همان بدو پیروزی انقلاب اختشاش هایی با هدف براندازی نظام کلید خورد، شروع جنگ تحمیلی هشت ساله با حمایت کشورهای قدرتمند، طراحی کودتاها، ترور بیش از 16 تا 17 هزار نفر از اقشار مختلف جامعه، حادثه طبس، حادثه پادگان شهید نوژه همدان و نفوذ سکولارها و افراد تحت عنوان فن سالار همگی تلاش هایی بود که به نتیجه نرسید.

 

مدیر کل صدا و سیمای لرستان از مایوس شدن دشمن از روش های سخت و خشن بر علیه نظام خبر داد و بیان داشت: اکنون دشمن به دنبال تغییر رفتار حاکمان و ملت ها هستند و با تشکیل موسسات اندیشه ورز به دنبال استفاده از فرصت ها و مقابله با تهدیداتی هستند که در راستای براندازی کمک کننده است.

 

وی ادامه داد: سازمان های امنیتی تحت نظر آمریکا به این نتیجه رسیدند که با ویژگی های رهبری، جمعیت انسانی  و جغرافیای کشور ایران نمی شود با ابزارهای سخت وارد عمل شد و پروژه دلتا را با سه محور مهار ایران اسلامی، نبرد رسانه ای و نافرمانی مدنی استفاده شروع کردند.

 

بازوند با اشاره به فتنه 88 افزود: در فتنه 88 دشمن از دو ابزار نبرد رسانه ای و نافرمانی مدنی استفاده کردند اما خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران با همه جنگ افزارها به برکت خون شهدا و شهدای هسته ای سربلند و پیروز میدان ها شد به طوری که اکنون همه قدرت های جهان یک طرف مذاکره و ایران طرف دیگر مذاکره قرار دارد.

 

وی با اشاره به قدرت بسیج در همه عرصه ها گفت: هرجا بسیج و تفکر بسیجی وجود داشت کشور به سلامت از مشکلات عبور کرد؛ به طوری که اکنون عظمت و استقلال سیاسی کشور حاصل تفکر بسیجی و خون شهدای بسیجی است.

 

مدیر کل صدا و سیمای لرستان در خصوص هجمه ماهواره و شبکه های اجتماعی نیز گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی مقدس است و آن را هدف قرار داده اند و گفته اند: اگر بتوانیم مادر را به بیراهه بکشانیم به هدف خود رسیده ایم.

 

وی افزود:  لجن پراکنی های دشمن و تولید شبکه های فارسی زبان برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها برنامه های منسجمی ترتیب داده اند به طوری که کنگره آمریکا سالیانه میلیون ها دلار برا در اختیار رسانه ها قرار داده است و ما را وارد یک جنگ نرم کرده است.

 

بازوند با اشاره به رسانه های داخلی کشور گفت: خوشبختانه صاحبان قلم همگام با رسانه ملی در این کشور به بیان حق و حقیقت و به تبلیغ ارزش ها پرداخته اند به طوری که بارها شبکه های ملی ما را از روی ماهواره ها قطع می کنند و این نشان دهنده تاثیرگذاری رسانه های کشور است.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان افزود:  امیدواریم با کمک سبزپوشان عرصه جهاد بتوانیم به موفقیت های خوبی در حوزه رسانه و مقابله با شبیخون و تهاجم فرهنگی دست یابیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران