بهترین های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال/ گلر لرستانی منتخب هفته

بهترین های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال/ گلر لرستانی منتخب هفته
شناسه خبـر : ۶۷۵۳ پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

بهترین های هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران با نظر کارشناسان مختلف خانه فوتسال در بخش های متنوع انتخاب شد.

به گزارش سفیر افلاک  و به نقل از خانه فوتسالهمانند فصل گذشته لیگ برتر فوتسال، اقدام به انتخاب و معرفی هفتگی بهترین بازیکنان هر هفته در بخش های مختلف می کند و شما علاقه مندان می توانید نتایج آرای کارشناسان خانه فوتسال را هر هفته در پایین وب سایت و یا در بخش بهترین های سایت ( منوهای بالای – زیر مجموعه لیگ برتر فوتسال) مشاهده فرمایید. همچنین با کلیک بر روی تصویر بهترین ها در پایین سایت به آرشیو بهترین های لیگ برتر هدایت خواهید شد ، گفتنی است در فصل جدید آیتم های جذابی نیز اضافه خواهند شد.

آمار و ارقام هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال:

گلهای رد و بدل شده: ۳۷ گل

میانگین گل در هر بازی : ۵٫۲۸

پرگل ترین بازی : ۹گل، گیتی پ. اصفهان ۶ – ۳ ارژن شیراز

کم گل ترین بازی : ۲ گل، مقاومت البرز ۱ – ۱ شهروند ساری؛ آذرخش بندرعباس ۱ – ۱ فرش آرا مشهد؛ حفاری اهواز ۱ – ۱ دبیری تبریز

داور هفته: حسین امیری ( تاسیسات دریایی تهران- توسعه الوند قزوین)

تیم داوری حسین امیری، محمدمهدی حقوقی، مهدی کرد، مصطفی کرد در هفته شانزدهم با سوتهای هوشمندانه و قضاوت موفق در دیدار جذاب و پرهیجان تاسیسات دریایی تهران و توسعه الوند قزوین روز خوبی را پشت سر گذاشت تا حسین امیری سرداور این بازی به عنوان بهترین داور هفته انتخاب شود و تیم داوری حسین امیری، محمدمهدی حقوقی، مهدی کرد، مصطفی کرد بهترین تیم هفته شود.

تماشاگر هفته: اذرخش بندرعباس

هواداران تیم فوتسال اذرخش بندر عباس بعد از مدتها حس می کنند بار دیگر بخت به انها رو کرده و می توانند با کسب نتایج خوب همچنان لیگ برتری بمانند. اذرخشی ها که پس از نتایج ضعیف نیم فصل اول حالا کمی بهتر کار می کنند در این هفته بخوبی از فرش ارای مشهد پذیرایی کردند. در این بازی که با پخش تلوزیونی هم همراه بود دو تیم به تساوی رسیدند اما تماشاگران خونگرم بندری برنده عنوان تماشاگر هفته شدند.

تیم هفته: یاسین پیشرو قم

تیم فوتسال یاسین پیشرو قم در هفته شانزدهم تنها تیمی بود که موفق به شکست میزبانش شد. یاسینی ها در شرایطی مقابل دانشگاه ازاد قرار می گرفتند که تهرانی ها پس از درگیری با بحران با مربی نامدارشان قطع همکاری کردند تا در تیم مىد شوک ایجاد کنند و انتظار می رفت بعد از این تغییر تیم دانشگاه در مصاف های خانگی بازنده نباشد. این تیم بازی باخته را هم برگرداند اما در نیمه دوم یاسینی ها باز هم گلزنی کردند تا سه امتیاز بازی را بدست اورده و بهترین تیم هفته نام بگیرند.

مربی هفته: علیرضا افضل ( مس سونگون ورزقان)

در هفته شانزدهم تیم مس سونگون مقابل تیم رده ششمی شهرداری ساوه قرار گرفت و در دیداری یک طرفه در همان نیمه اول نسخه ساوجی ها را پیچید. مس سونگون که در رقابت با گیتی پسند به سر می برد به سه انتیاز این بازی نیاز بسیاری داشت و با کسب برد ارزشمند مقابل تیم خوب شهرداری ساوه از تیمهای پایین دستی فاصله گرفت و رقابتش با اصفهانی ها را حفظ کرد. بدین ترتیب علی افضل که به خوبی از فشار تساوی بد موقع هفته گذشته رها شد به عنوان بهترین مربی هفته معرفی می گردد.

ناکام هفته: دبیری تبریز تیم فوتسال دبیری تبریز که بعد از گیتی پسند و مس مدعی شوم قهرمانی بود و هفته گذشته برد روحیه بخشی مقابل تاسیسات دریایی بدست اورده بود امیدوار بود بتواند حفاری را شکست داده و جایگاه سومی خود را تثبیت کرده و به بالای جدول نزدیک شود. اما شاگردان اصغری مقدم تنها ۶ ثانیه برای پیروزی کم اوردند تا داغ سه امتیاز شیرین اهواز بر دلشان بماند. بدین ترتیب دبیری را می توان ناکام هفته دانست که شاید اعضای ان بیشتر از تیمهایی که در این هفته بازنده بودند ناراحت امتیاز از دست رفته باشند.

شوک هفته: می توان اتفاقات مهم هفته ای که گذشت را در انتصاب سید مهدی ابطحی به عنوان مدیر فنی زاگرس اهواز، جدایی دیرهنگام حسین شمس و حضور ناصر صالح بر مسند مربیگری دانشگاه ازاد تهران، بخشودگی ادامه محرومیت فرهاد توکلی ستاره فوتسال ایران ، تغییرات خیلی کم ولی محسوس در نتیجه گیری توسعه الوند قزوین و اذرخش بندر عباس و ادامه ناکامی های فوتسال دانشگاه ازاد تهران خلاصه کرد که البته انچنان شوکه کننده نبود.

جوان هفته: محمد حیدری ( مقاومت کرج) تیم فوتسال مقاومت البرز که با جوانانش سومین سال است که در لیگ برتر می درخشد و هر سال با پایان خدمت برخی بازیکنان، لیست جدیدی رو می کند همیشه جوانان شایسته ای دارد. محمد حیدری بازیکن جوان مقاومت مقابل شهروند ساری درخشید و بهترین بازیکن جوان هفته نام گرفت. همچنین علی رحیمی گلر جوان فرش ارا هم شایسته این عنوان بود.

بازیکن هفته: علی اصغر حسن زاده ( گیتی پسند اصفهان)

بهترین بازیکن سال اسیا در هفته شانزدهم شایستگی های خود را به نمایش گذاشت. علی اصغر حسن زاده در دیدار مقابل ارزن شیراز به جز بازی خوبش در نقش گلزن هم ظاهر شد و با زدن دو گل نقش موثری در تغییر باخت مقابل ارزن به یک برد ارزشمند در خانه ایفا کرد. بدین ترتیب حسن زاده به عنوان مرد هفته خانه فوتسال انتخاب می شود.

ترکیب هفته: دروازبان هفته: سجاد بابایی ( حفاری اهواز) ذخیره: مسعود محمدی ( آذرخش بندرعباس) سجاد بابایی دروازبان جوان تیم حفاری بار دیگر توانسته با اثبات شایستگی اش محافظ دروازه حفاری شود. حفاری که با داشتن فراهانی از نظر گلر در شرایط خوبی است و تک امتیاز شیرین هفته را مدیون درخشش بابایی جوان است. همچنین مسعود محمدی در اذرخش نمایش خوبی داشت و خیلی مقابل حملات فرش ارایی ها تاب اورد و به عنوان یار ذخیره در ترکیب هفته قرار می گیرد. اما می توان از جواد منتظر و علی رحیمی نیز به عنوان گلر های خوب هفته تقدیر کرد که عملکرد به نسبت خوبی داشتند.

بازیکنان هفته: تاینان داسیلوا رگو(مس سونگون ورزقان)، علیرضا وفایی ( تاسیسات دریایی تهران)، علی اصغر حسن زاده ( گیتی پسند اصفهان)، هاشم فرج زاده ( یاسین پیشرو قم)

به جز حسن زاده از گیتی پسند، تاینان داسیلوا ستاره برزیلی تیم مس که با زدن دو گل بار دیگر تعدادگلهایش در جدول رده بندی را ارتقا داد و ١٣ گله شد در تیم هفته قرار می گیرد. همچنین علی رضا وفایی بازیکن قمی تیم تاسیسات دریایی تهران که با زدن گل چهارم تیمش کمک کرد تا برای اولین بار تیمش مقابل الوند پیش بیفتد و زمینه ساز برتری تیمش بود در تیم هفته قرار می گیرد. در کنار حسن زاده و وفایی که هر دو قمی هستند هاشم فرج زاده دیگر بازیکن قمی فوتسال ایران که در این هفته مقابل تیم دانشگاه ازاد هم گل زد و هم نمایش خوبی داشت در تیم هفته قرار می گیرد تا از نمایش خوبش در دو دیدار اخیر تقدیر شود و ترکیب بازیکنان همشهری در تیم خانه فوتسال شکل بگیرد.

ذخیره: سعید سروری ( فرش ارای مشهد) ، میثم خیام( مس سونگون ورزقان) ، جواد اصغری مقدم ( دبیری تبریز)، محمد صفری ( ارژن شیراز)

 

به گزارش سفیر افلاک؛سجاد بابایی دروازه بان لرستانی تیم فوتسال حفاری خوزستان ، با درخشش در درون دروازه این تیم مقابل تیم مدعی و رده دومی دبیری تبريز در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال بزرگسالان کشور ، بعنوان بهترین دروازه بان هفته از نظر کارشناسان فوتسال کشور انتخاب شد .

 

سجاد بابایی جوان آینده دار اهل خرم آباد و پرورش یافته در باشگاه شن سا لرستان میباشد که اکنون پس از 4 سال عضویت در تیم حفاری خوزستان در عین جوانی به مرز پختگی نزدیک شده و می‌رود تا با درخشش در لیگ برتر نظر مربیان تیم ملی بزرگسالان را به خود جلب کرده تا پس از علیرضا بيرانوند که توانسته با شایستگی تمام پیراهن شماره یک تیم ملی فوتبال را از آن خود کرده وی نیز بتواند نفر اول دروازه تیم ملی فوتسال کشور باشد .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران