مدیر کمیته امداد ازنا:

به دنبال ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازنایی هستیم

به دنبال ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازنایی هستیم
شناسه خبـر : ۶۷۲۷ پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶

رئیس کمیته امداد ازنا گفت: این کمیته با پرداخت 149میلیون 500 هزار ریال از محل اعتبارات دولتی و امدادی به دنبال ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان تحت پوشش است.

به گزارش سفیر افلاک، قاسم اسدی با اشاره به اجرای طرح‌های بهداشتی و آموزشی برای مددجویان این نهاد گفت: کمیته امداد با هدف ارتقای شاخص‌های سلامت مددجویان تحت پوشش خود، اقدام به اجرای طرح‌های بهداشتی کرده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ازنا از اجرای طرح‌های بهداشتی و آموزشی برای 15 خانواده  مددجویان تحت پوشش خبر داد و افزود: از ابتدای سال تا کنون 149میلیون 500هزار ریال اعتبار دولتی و امدادی برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازنایی هزینه شده است.
 
 
وی اضافه کرد: طرح‌های غربالگری، دیابت، بیماری‌های پیشرفته زنان، بینایی‌سنجی، بیماری‌های ارگونومیک، طرح بهسازی فضاهای کارگاهی، طرح آموزش بهداشت به گروه‌های هدف برای زنان و سالمندان از جمله طرح‌هایی می باشد که از ابتدای سال جاری تا کنون در این نهاد اجرا شده است.
 
 
اسدی از اجرای طرح تغذیه کودکان زیر ۵ سال با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 20۰ کودک زیر ۵ سال تحت پوشش طرح تغذیه قرار گرفتند و بیش از 488میلیون 800هزار ریال عتبار برای این طرح هزینه شد.
 
 
وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از 448میلیون 800 هزاریال ریال از محل اعتبارات دولتی و امدادی برای مسائل بهداشتی مددجویان هزینه شده است، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون  بیش از 1 هزار و 482 نفر از خدمات بهداشتی کمیته امداد بهره‌مند شدند.
 
 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران