مدیر کمیته امداد چگنی:

پرداخت دو میلیارد و 703 میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان چگنی تا کنون

پرداخت دو میلیارد و 703 میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان چگنی تا کنون
شناسه خبـر : ۶۵۸۸ شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹

مدیر کمیته امداد شهرستان چگنی از پرداخت وام خود اشتغالی به مبلغ جمعا دو میلیارد و 703 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تا کنون به مددجویان تحت پوشش خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک علی قاسمی اصل به پرداخت وام خوداشتغالی به مددجویان تحت پوشش در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: در زمینه توانمند سازی مددجویان امسال دو میلیارد و 703 میلیون تومان وام خود اشتغالی تا کنون پرداخت شده که از این مبلغ، دو میلیارد 448 میلیون تومان از محل منابع بانکی به 204 نفر و 255 میلیون تومان نیز از محل منابع امدادی به هشت نفر پرداخت شده است.

 

مدیر کمیته امداد چگنی افزود: امسال همچنین بالغ بر 166 میلیون تومان کمک معیشت تا پایان آبان ماه به 2699 خانوار پرداخت شده است.

 

وی همچنین در خصوص کمک های بلاعوض برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن مددجویان در سال جاری، گفت: امسال تا پایان آبان ماه به 32 خانوار در قالب بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی مبلغ 136 میلیون و500 هزار تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است، همچنین مبلغ 35 میلیون 755 هزار تومان در قالب تعمیرات به 22 خانوار کمک مالی شده است.

 

قاسمی گفت: در سال جاری 2007 نفر حامی با کمک های نقدی و جنسی خود به مبلغ بیش از 380 میلیون تومان دست تفقد بر سر 391 یتیم تحت حمایت کمیته امداد کشیده اند که با توجه به فقر موجود در منطقه انتظار حمایت بیشتری از طرف خیرین و نیکوکاران می رود.

 

مدیر کمیته امداد چگنی با بیان اینکه هدف کمیته امداد ریشه کن کردن فقر و توانمند سازی مددجویان است خاطرنشان کرد: کمیته امداد با فرهم کردن زمینه توانمند سازی مددجویان با پرداخت وام اشتغالزایی، احداث مسکن و برگزاری کلاس های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت گام بلندی در این زمینه برداشته است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرچگنی

ارسال نظر

1 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران