دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی لرستان:

توهین به فرهنگ دفاع مقدس تبعات نفوذ عناصر فتنه 88 است/استاندار اقدام عملی کند

توهین به فرهنگ دفاع مقدس تبعات نفوذ عناصر فتنه 88 است/استاندار اقدام عملی کند
شناسه خبـر : ۶۵۸۵ شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸

دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان گفت: اجرای نمایش توهین آمیز « لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» از تبعات عدم توجه به نفوذ عناصر فتنه88 به دستگاه های اجرایی است.

به گزارش سفیر افلاک ابراهیم بارانی بیرانوند؛دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان گفت: اجرای نمایش توهین آمیز « لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» از تبعات عدم توجه به نفوذ عناصر فتنه 88به دستگاه های اجرایی است.

 

وی افزود: اگر فرامین رهبرمعظم انقلاب مبنی بر این که فتنه خط قرمزماست رعایت می شد الان فتنه گران جایگاهی نداشتند که به اسم اجرای تئاتر به عزیزترین قشر مملکت یعنی رزمندگانی که هشت سال جان خود را در کف دست گرفتند و از کشور در برابر دنیای کفر دفاع کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک مملکت به دست اجانب بیفتد این چنین به بدترین نحوممکن توهین شود.

 

بارانی بیرانوند اظهار داشت: این ها دنباله همان افراد فتنه88هستند که در بدنه دستگاه های دولتی و اجرای نفوذ کرده اند و حال این طور مسائلی را رقم می زنند ممکن است در یک جایی به اسم آوازخوانی در مشهد و قم و در استان ما به اسم تئاتر.

 

دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان گفت: وقتی این قضیه را مورد بررسی قرار می دهیم می بینیم که عناصر فتنه88هنوز در بدنه وزارت ارشاد و دیگر وزارت خانه ها هستند و خط دهی می کنند.

 

وی تصریح کرد: تئاتر توهین آمیز « لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» از طریق عناصر داخلی نفوذی فتنه 88خط دهی شده بود، علی رغم  اعتراف و عذرخواهی کارگردان فریب خورده این تئاتر،اما مدیر کل ارشاد لرستان نه تنها عذرخواهی نکرد بلکه به دفاع تمام قد ازآن پرداخت.

 

حمیدرضا حنان

بارانی بیرانوندعنوان کرد: اقشار مختلف و همه جناح های سیاسی که فیلم این نمایش را دیده اند بر توهین آمیز بودن آن تأکید دارند و به آن اعتراض کردند ولی علی رغم همه این اعتراضات اقدامی در برخورد با این بی احترامی ها صورت نگرفت و به نظر می رسد همان حامیان فتنه88 که الان در بدنه وزارت خانه ارشاد در رأس کار هستند اجازه چنین کاری را نمی دهند.

 

وی تصریح کرد: علی رغم این که استاندار لرستان به عنوان مدیر ارشد استان علی الظاهر نسبت به عوامل اجرای این تئاتر موضع گرفت ولی در عمل اقدامی در برخورد با متولیان آن انجام نداد و ما در این خصوص به عملکرد استاندار انتقاد داریم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: خبر افلاک

ارسال نظر

7 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران

  • جوان رهبری
  • ۰۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
0
پاسخ شما

اگه باب بشه دیگه نمیشه جلوش گرفت در تمام دنیا به کشته شده هاشون در جنگ احترام میزارن وی در کشور ما فقر فرهنگی داریم به جای احترام بی احترامی میکنند بعضی ها