رئیس جهاد کشاورزی بروجرد:

بخشی از ساخت و سازهای غیر مجاز در گلدشت بروجرد تخریب شد

بخشی از ساخت و سازهای غیر مجاز در گلدشت بروجرد تخریب شد
شناسه خبـر : ۶۵۶۴ شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۴

 رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: امسال 13 مورد ساخت و ساز غیر مجاز صورت گرفته که سه مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در گلدشت بروجرد تخریب و 10 مورد شکایت شده و در مرحله پیگیری است.

به گزارش سفیر افلاک "رضا امینی" رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: متاسفانه برخی از افراد سود جود در اراضی کشاورزی اقدام به ساخت و سازهای غیر مجاز می کنند که نهایتا این ساخت و سازها با حکم قضایی تخریب می شوند.

 

 وی اضافه کرد: در بروجرد ساخت و سازهای غیر مجاز بیشتر در گلدشت، شیخ میری و نظام آباد صورت می گیرد که از ابتدای سال 95 تا کنون سه مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز با وسعت 250 متر تخریب شده اند.

 

 امینی اظهار داشت: همچنین 10 مورد ساخت و سازهای غیر قانونی که با مساحت های مختلف بین 20 تا 32 متر و بدون مجوز ساخته شده اند، شکایت شده و پیگیری این پرونده ها ادامه دارد.

 

 وی از توقف 13 ساخت و ساز غیر قانونی خبر داد و  افزود: جهاد کشاورزی بروجرد در این مدت از ساخت و سازهایی که بدون مجوز کار را آغاز کرده اند جلوگیری کرده و کار ساخت و ساز را متوقف کرده است.

 

 به گفته وی ساخت و سازها امسال در مقایسه با سال گذشته کاهش یافته به طوری که در سال 94 تعداد 12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در بروجرد تخریب شده اند.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

8 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران