مسئول تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج پلدختر :

طرح توانمندسازی سرگروه های حلقه های صالحین پلدختر و رومشکان برگزار شد

طرح توانمندسازی سرگروه های حلقه های صالحین پلدختر و رومشکان برگزار شد
شناسه خبـر : ۶۵۵۳ جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸

مسئول تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:برنامه توانمندسازی سرگروه حلقه های صالحین شهرستان های پلدختر و رومشکان در سالن شهید امام علی (ع) پلدختر برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک،حجت الاسلام مجید بیرانوند مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز با تاکید براینکه همه بسیجیان باید عضو حلقه های صالحین باشند اظهار داشت:بسیجیان در این حلقه ها با طرح مسائل مختلف علمی،مذهبی،سیاسی،اجتماعی و اقتصادی ،اطلاعات وآگاهی خود را در این زمینه ها افرایش می دهند.

 

 

وی بیان کرد:170نفر از بسیجیان حلقه های فعال صالحین شهرستان های پلدختر و رومشکان به مدت سه روز از 8تا10دی ماه در شهرستان آموزش های لازم را فرا می گیرند.

 کلاس صالحین پلدختر

 

حجت الاسلام بیرانوند تصریح کرد:مسائل بصیرتی معرفتی شیوه های گروه داری ،برخورد با بسیجیان وجذب آنها در حلقه ها برنامه هایی با حضور اساتید استانی و شهرستانی برگزار می شود.

 

وی با تاکید بر ترویج برنامه های حلقه های صالحین در مساجد و پایگاه های مقاومت تصریح کرد: حلقه های صالحین فرصت مناسبی تا بسیجیان بتوانند استعدادهای خود را در این برنامه ها شکوفا کنند.

 کلاس صالحین پلدختر

مسئول تعیلم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با تاکید براینکه برنامه های حلقه صالحین در مقابله با جنگ نرم دشمنان است ادامه داد:نوجوانان وجوانان ما می توانند با عضویت در این گروه های صالحین نسبت به مقابله با توطئه های فرهنگی و نرم دشمنان نظام آشنا شوند.

 

وی خاطر نشان کرد:استکبار سعی دارد با تهاجم فرهنگی که بارها رهبر انقلاب در فرمایشات خود بر آن تاکید دارند،جوانان ما را از مسیر اصلی منحرف کند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران