به مناسبت حماسه 9 دی؛

جمعی از بانوان هئیت های مذهبی خانگی لرستان بیانیه ای را صادر کردند

جمعی از بانوان هئیت های مذهبی خانگی لرستان بیانیه ای را صادر کردند
شناسه خبـر : ۶۵۱۲ چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹

هم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش سفیر افلاک آساره خبر؛ جمعی از بانوان هئیت های مذهبی خانگی لرستان  به مناسبت هفتمین سالروز حماسه 9 دی بیانیه‌ای را صادر کردند.

در بخشی از این بیاینه آمده است:

نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

نهم دی روزی است که ملت ایران نشان دادند که هرگز فریب نیرنگ  فتنه گران  و حامیان آنهارا نمی خورند و درمیان هیا هوی  فتنه گران نه راه انقلاب را گم می کنند و نه دست از حمایت ولایت فقیه و رهبری  برمی دارند.

 

حماسه 9 دی برگ زرینی دیگر درتاریخ انقلاب اسلامی را ورق زد که به فرموده مقام معظم رهبری در تاریخ ماندگار شد و مردم ما با بصیرت عاشورایی و انقلابی خود در این روز به جهانیان ثابت کردند که درس عاشوراهمچنان ادامه دارد لذا با این تفکر به صحنه آمده بودند تا حجت را برهمه تمام کنند.

آحاد مردم ایران به ویژه زنان، با تفکر بصیرتی خود به صحنه آمدند تا غبار فتنه را با حجاب زینبی و با حمایت از ولی امرشان مقام معظم رهبری پاک کنند و این غبار را کنار زدند و حماسه ای ماندگار را تا ابد  در تاریخ رقم زدند .

سران فتنه 88  گرچه  به خیال  خام خود  قصد فروپاشی نظام انقلاب اسلامی را داشتند اما ملت ما هوشیارانه در مقابل آنها قاطعانه ایستاد و نشان دادند  تا زمانی که حق هست، باطل و فتنه  و توطئه هم  است و تا زمانی که ایمان و ولایت پذیری در وجود مردم باشد بصیرت  و ولایت رمز پیروزی امت جمهوری اسلامی ایران  در حماسه 9 دی بود.

در بخش دیگر بیانیه آمده است 9 دی مظهر بصیرت و نفوذ ناپذیری امت ایران است که در این مسیر زنان و دختران با بصیرت ما مسئله جهاد کبیر و دشمن شناسی و چگونه مقابله کردن با دشمن را از مکتب فاطمی و زینبی (س)  فرا گرفتند ؛ زنان شایسته انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  که مظهر الگوی سوم هستند به شایستگی آموخته اند که  برای همیشه این  روز را گرامی بدارند.

لذا در آستانه هفتمین سالروز یوم الله 9 دی، جمعی از زنان لرستانی  با نقش آفرینی گسترده و همیشه در صحنه،  پا به پای مردان  ضمن اعلام انزجار خود از فتنه و فتنه گران، و به کسانی که از سران فتنه حمایت می کنند هشدارمی دهیم که حماسه 9 دی سرنوشت معاندین نظام با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: آساره خبر

ارسال نظر

4 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران