نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور:

میزبانی مسابقات با وجود محرومیت کوهدشت، راضی کننده است

 میزبانی مسابقات با وجود محرومیت کوهدشت، راضی کننده است
شناسه خبـر : ۶۵۰۸ چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵

دور رفت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در فصل ۹۶- ۹۵ به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

به گزارش سفیر افلاک، نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور گفت: دور رفت،  چهاردهمین دوره از مسابقات لیگ دسته ی یک بانوان کشور به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

 

سخایی اظهار کرد: در گروه C، در حال حاضر 5 تیم در حال برگزاری مسابقات به میزبانی کوهدشت هستند.

فوتسال بانوان در کوهدشت

وی، تعداد مسابقات در این دوره از مسابقات را 10 بازی دانست و خاطرنشان کرد: این پنج تیم به صورت دوره ای و طی 4 بازی، به رقابت با یکدیگر می پردازند.

فوتسال بانوان در کوهدشت

نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور با بیان اینکه این مسابقات به صورت همزمان در سه منطقه از کشور در حال برگزاری است؛ بیان داشت: در این دوره از مسابقات حدود 20 تیم شرکت دارند.

سخایی، دور برگشت این دوره از مسابقات را در ساری دانست و تصریح کرد: با وجود محرومیت و برخی کمبودها در شهرستان کوهدشت، از میزبانی مسابقات در این شهرستان خرسند هستم.

فوتسال بانوان در کوهدشت

وی، ضمن تقدیر از ضرونی، مسئول هیئت فوتبال و رشیدیان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت اظهار کرد: از مسئولان و نیز از فدراسیون که این فرصت را برای بانوان شهرستان کوهدشت به وجود آوردند؛ سپاسگزار هستم.

نماینده ی فدراسیون فوتسال بانوان کشور، ورزش شهرستان کوهدشت را دارای بازیکنان ملی پوش در رشته های مختلف ورزشی دانست و خاطرنشان کرد: با این وجود و حمایت مسئولان آینده ی درخشانی برای ورزش شهرستان کوهدشت وجود دارد.

فوتسال بانوان در کوهدشت

مسابقات گروه c با حضور پنج تیم کوهدشت لرستان، شاهد فسا، پمپ کرمان، شهروند ساری و گود زینل خان اسفراین از تاریخ ۴ دی ماه لغایت ۹ دی ماه سال جاری و به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

منبع خبر: آسوبان

ارسال نظر

2 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران