جوابیه اورژانس شهرستان رومشگان به یک گزارش؛

یک کلینیک مجهز درمان احداث می شود

یک کلینیک مجهز درمان احداث می شود
شناسه خبـر : ۶۱۲۷ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲

به دنبال انتشار گزارشی در پایگاه خبری آسوبان با تیتر" حفره های درمان در مناطق محروم/ سگ هایی که راه مدرسه را تکه پاره می کند" مسئول اورژانس  ۱۱۵رومشگان، مصاحبه ای را با این پایگاه خبری انجام داد.

به گزارش سفیر افلاک، به دنبال انتشار گزارشی در پایگاه خبری آسوبان با تیتر" حفره های درمان در مناطق محروم/ سگ هایی که راه مدرسه را تکه پاره می کند" مسئول اورژانس  ۱۱۵رومشگان، مصاحبه ای را با این پایگاه خبری انجام داد.

مسئول اورژانس  ۱۱۵رومشگان شهرستان رومشگان در گفت و گو با خبرنگار آسوبان گفت: شهرستان رومشگان با توجه به جمعیت و مسافت آن با دو بیمارستان همجوار یعنی کوهدشت و پلدختر دارای بیمارستان نیست؛ زیرا بنا به نظر دانشگاه علوم پزشکی لرستان غیر قابل قبول است که سه بیمارستان در فاصله هفتاد کیلومتری از هم  تأسیس بشود.

زاهد عبدی گراوند اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده با رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان؛ قرار شده یک بستر درمان یا یک کلینیک مجهز در شهرستان رومشکان احداث شود؛ اما انجام آن نیازمند زمان و بودجه می باشد.

اورژانس رومشگان

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در شهرستان رومشکان تمام خدمات درمانی برای تمامی مصدومین و بیماران در حال انجام است.

مسئول اورژانس  ۱۱۵رومشگان شهرستان رومشگان با بیان اینکه فقط به دلیل نبود امکانات بیمارستانی از نگه داشتن بیمار خودداری می شود؛ ادامه داد: شهرستان دارای ۵دستگاه آمبولانس است که از این تعداد، 2 پایگاه فعال بوده و پیگیر هستیم در آینده نزدیک پایگاه سوم نیز احداث شود.

زاهد عبدی گراوند اظهار کرد: در 6 ماه اول سال نزدیک به چهارصد بیمار به شهرستان های همجوار اعزام شده است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: آسوبان

ارسال نظر

1 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران