تهیه نان با کارت یارانه در پلدختر/نانوایی های متخلف سلب امتیاز و کسر سهمیه می شوند

تهیه نان با کارت یارانه در پلدختر/نانوایی های متخلف سلب امتیاز و کسر سهمیه می شوند
شناسه خبـر : ۶۱۲۲ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱

فرماندار پلدختر گفت: اداره غله پلدختر نسبت به ساماندهی نانوایی های سطح شهرستان و ارتقا کیفیت نان دریک پرسه زمانی یک ماهه اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش سفیر افلاک،نعمت اله دستیاری  انتقاد از برخی ازسیاسیونی که منافع شخصی خود را برمنافع ملت ترجیح می دهند  اظهار داشت:وقتی به نانوایی های شهر سر می زنید و می بینید شخص آمده برای گرفتن نان کارت یارانه خود را به نانوایی داده یا به صورت قرضی نان تهیه می کند این در واقع ظلم که برخی ها با سیاسی بازی بخواهند چوب لای چرخ توسعه شهرستان بگذارند.

وی با انتقاد شدید از کیفیت نان در پلدختر افزود:وضعیت کمی وکیفی نان در شهرستان رضایت بخش نیست.

دستیاری با بیان اینکه برای رفع مشکلات نانوایی های شهرستان باید اسیب شناسی و برنامه ریزی صورت گیرد عنوان کرد:از طریق سازمان فنی وحرفه ای برای آموزش افرادی که در خبازی مشغول هستند هماهنگی لازم صورت گیرد.

فرماندار پلدختر ادامه داد:برخیاز خبازی ها در اختیار مالکین نیست و به افرادی اجاره داده شده اند که مهارتی در پخت نان ندارند.

وی تصریح کرد:اداره غله با همکاری جهادکشاورزی در بازه زمانی یک ماهه نسبت به تهیه برنامه ای برای ارتقا کیفیت نان وساماندهی نانوایی های شهرستان اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در پلدختر با تاکید براینکه با خبازی های متخلف باید برخورد شود گفت:اداره غله این اختیار را دارد که با تهیه فرم های اخطاریه ای در سه مرحله به متخلفین ابلاغ کنند و در صورت تکرار تخلف نسبت به کسر سهمیه و لغو امتیاز آن خبازی اقدام جدی صورت گیرد.

وی یادآورشد:از این به بعد اداره غله به عنوان متولی می تواند از سهمیه نانوای غیرفعال ومتخلف کسر و به نانوایی که فعال و عملکرد خوبی دارد اضافه کند.

دستیاری عنوان کرد:شبکه بهداشت ودرمان در قالب اکیپ هایی نسبت به بررسی وضعیت بهداشتی نانوایی ها و کارت سلامت افراد شاغل در نانوایی ها اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با بیان اینکه تاکنون نانوایی ها دغدغه ای نسبت به کیفیت آرد داشته اند خاطر نشان کرد:تاکنون آرد شهرستان از4 کارخانه تامین می شد حالا با رایزنی که انجام داده ایم به دو کارخانه که کیفیت آرد برتری در استان دارند تغییر یافت.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

4 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران