معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجرد:

جشن تکلیف 2 هزار دانش آموز بروجردی امسال به صورت متمرکز برگزار می شود

جشن تکلیف 2 هزار دانش آموز بروجردی امسال به صورت متمرکز برگزار می شود
شناسه خبـر : ۶۰۳۲ پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳

معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجرد گفت: جشن تکلیف 2 هزار دانش آموز دختر بروجردی امسال به صورت متمرکز و با برنامه های ویژه برگزار می شود.

به گزارش سفیر افلاک "شهاب روزبهانی" معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجرد گفت: امسال قرار است جشن تکلیف برای 2 هزار دانش آموز دختر در بروجرد برگزار شود که قرار شد این مراسم به صورت متمرکز و با حضور همه دانش آموزان برگزار شود.

 وی اضافه کرد: جشن تکلیف یک جشن عبادی و ارزشمند است که دانش آموزان رسیدن به سن انجام تکلیف الهی را جشن می گیرند که ضروری است این جشن در عین سادگی، پُرمحتوا باشد.

 به گفته وی متاسفانه برخی از مدیران مدارس هزینه های اضافی را برای برگزاری این جشن به خانواده ها تحمیل می کنند اما برگزاری جشن متمرکز با حضور همه دانش آموزان می تواند سبب شود یک جشن با هزینه اندک و بسیار زیبا و با برنامه های مختلف اجرا شود.

 روزبهانی جشن تکلیف را فصل رویش افکار معنوی دانش آموزان عنوان کرد و افزود: تلاش می شود جشنی بسیار زیبا برای دانش آموزان برگزار شود تا همه دانش آموزان 9 ساله رسیدن به سن تکلیف را با خاطره ای خوش در ذهن ثبت کنند.

 وی بیان کرد: برای نخستین بار جشن تکلیف دختران 9 ساله بروجردی امسال به صورت متمرکز با حضور 2 هزار دانش آموز و در یکی از سالن های ورزشی برگزار می شود.

 معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجرد دریافت هزینه های اضافی از دانش آموزان را تخلف عنوان کرد و گفت: در اردوهای دانش آموزی مدیران فقط باید هزینه ایاب و ذهاب را دریافت کنند و دریافت هزینه های دیگر تخلف است که در صورت ارائه گزارش برخورد می شود.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

3 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران