جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:

تعامل با غرب هیچ منفعت اقتصادی برای کشور ندارد/ روحیه ایستادگی و مقاومت رمز پیروزی انقلاب است

تعامل با غرب هیچ منفعت اقتصادی برای کشور ندارد/ روحیه ایستادگی و مقاومت رمز پیروزی انقلاب است
شناسه خبـر : ۵۹۴۱ سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۰

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت : بدعهدی وپیمان شکنی آمریکایها نشان داد که  تعامل با غرب مشکلی از کشور را حل نکرده و هیچ منفعت اقتصادی نیز بدنبال ندارد .

به گزارش سفیر افلاک ،اولین گردهمایی رزمندگان الیگودرز با حضور سردار توکلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ،امام جمعه و جمعی از مسئولین ورزمندگان در مصلی الیگودرز برگزار شد.

سردار حبیب اله توکلی در این مراسم  با اشاره به  رشادتهای رزمندگان الیگودرز در دوران دفاع مقدس  گفت : رزمندگان لرستان کارنامه درخشانی در دوران دفاع مقدس از خود بجای گذاشته اند وماموریت های سخت وغیر ممکن را با جانفشانی به پیرزوی رسانده و به گفته همه  فرماندهان این دلاوران ازمقاومترین رزمندگان کشور هستند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان،سردار توکلی،عکس،،تصویر

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس این رزمندگان 42عملیات پدافندی انجام داده  و 25 عملیات آفندی سرنوشت سازی که از این تعداد 19عملیات در یگانهای رزمی استان لرستان ومابقی نیز در قبل از شکل گیری سازمان رزم لرستان در قالب سایر عملیاتها انجام شده است.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع ) استان لرستان با اشاره به اینکه مسئولین باید پاسخ محکمی به بدعهدیها  دشمنان بدهند بیان کرد :بدعهدی وپیمان شکنی آمریکایها بار دیگر به همه ایرانیان به اثبات رسید ونشان داد  کهتعامل با غرب مشکلی از کشور ما را حل نکرده و هیچ منفعت اقتصادی بدنبال ندارد ومسئولین باید توانمندیهای داخلی ونیروی انسانی کشور را باور داشته باشند.

توکلی با اشاره به اینکه امروز آخرین سنگرهای تکفیریها در عراق بدست رزمندگان اسلام در حال فتح می باشدبیان کرد:روحیه ایستادگی ومقاومت همه توطئه های مستکبران دشمن را خنثی خواهد کرد و گردهمایی 20میلیونی اربعین اقتدار اسلام و تشیع را به جهانیان نشان می دهد و امروز عراق به کشور ضد استکباری تبدیل شده که این پیروزیها از برکات دفاع مقدس است .

وی روحیه ایستادگی و مقاومت را رمز پیروزی ملت ایران دانست و افزود: آنچه که امروز ایران اسلامی را عزتمند ،با اقتدار و انقلاب را سی وهشت ساله کرده است روحیه ایستادگی و مقاومت پیشکسوتان ،رزمندگان و ملت ایران است.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان،سردار توکلی،عکس،،تصویر

 

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع ) لرستان گفت: نسل جوان امروز مثل دهه اول انقلاب با رصد آسیب ها وتهدیدها با اقتدار به میدان آمده تا به وظیفه انقلابی وتکلیف خود عمل کنند.

توکلی اضافه کرد :  حضور به موقع درهمه  صحنه ها و روحیه انقلابی میراث ماندگار از نسل دفاع مقدس که به نسل امروز منتقل شده است و رزمندگان وجوانان انقلابی ظرفیتی عظیم برای همه دولتها در حل مشکلات است.   

وی عضویت در هیئت رزمندگان را توفیق الهی دانست واظهار داشت: اجتماع بزرگ پیشکسوتان دفاع مقدس این پیام دارد که با وحدت و برادری از هیئت رزمندگان که تازه تشکیل شده پشتیبانی نمایم.

منبع :هیجار

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران