رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد:

طرح تعریض دانشگاه آزاد بروجرد آغاز شد

طرح تعریض دانشگاه آزاد بروجرد آغاز شد
شناسه خبـر : ۵۴۹ سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: برای کاهش تصادفات طرح تعریض دانشگاه آزاد بروجرد با اعتبار اولیه 500 میلیون تومان آغاز شد.

به گزارش سفیر افلاک و به نقل از بازتاب بروجرد "حبیب جمشیدی" رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: این طرح هم اکنون با هدف تعریض جاده دانشگاه آغاز شده که امسال برای آغاز این برنامه 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. 

وی اضافه کرد: برای اجرای کامل این طرح پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در مرحله اول 500 میلیون تومان هزینه می شود. به گفته وی این مسیر به طول سه و نیم کیلومتر است که به دلیل وجود دانشگاه آزاد در این جاده روزانه افراد زیادی در این مسیر تردد می کنند که در برخی از موارد به دلیل کم عرض بودن این مسیر تصادفاتی رخ می دهد. 

جمشیدی اظهار داشت: با اجرای این طرح، ایمنی در جاده افزایش می یابد. 

 رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد از روکش آسفالت جاده بروجرد به سمت نهاوند خبر داد و گفت: در حال حاضر سه راه نهاوند ، جاده بروجرد به سمت نهاوند به طول سه کیلومتر در حال روکش آسفالت است. وی بیان کرد: این محور در 18 کیلومتری بروجرد قرار دارد که یکی از نقاط حادثه خیز است که برای روکش این مسیر هشت میلیارد تومان هزینه می شود. 

"کیانوش جودکی" فرمانده پلیس راه بروجرد در این راستا گفت: عرض کم جاده و سرعت غیر مجاز و پیچ های تند مهمترین عوامل بروز تصادفات در این مسیر هستند. 

وی اضافه کرد: با توجه به این که این مسیر دارای جاذبه های طبیعی بسیار زیبا و روستاهایی که در اطراف قرار دارند ، شهروندان زیادی در این مسیر تردد می کنند و با توجه به حجم ترافیک بالا، تصادفاتی در این جاده رخ می دهد.

 به گفته وی عرض این جاده حدود پنج و نیم متر است که تعریض این جاده به کاهش تصادفات کمک زیادی می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران