سرپرست دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی پلدختر منصوب شد

سرپرست دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی پلدختر منصوب شد
شناسه خبـر : ۵۴۱۵ شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱

طی حکمی از ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان،اکبر جوادی به عنوان سرپرست دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی پلدختر منصوب شد.

 

به گزارش سفیر افلاک،دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در طی حکمی،اکبر جوادی را به عنوان سرپرست دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی پلدختر را منصوب کرد.

شرح حکم از طرف دکتر ساکی به شرح ذیل است:

احتراما به پیشنهاد معاونت آموزشی  به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی پلدختر منصوب می شوید،امید است با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها امکانات وهمکاری اعضا هیات علمی در راه پیشبرد اهداف این دانشگاه و رشد اعتلای سطح آموزشی،پژوهشی وفرهنگی دانشکده تلاش نمایید.توفیق شما را از درگاه خداوند منان خواستاریم.

جوادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته پرستاری گرایش داخلی-جراحی از دانشگاه اصفهان وعضو هیات علمی دانشکده پرستاری پلدختر می باشد ونرگس نرگسی خرم آبادی که از سال91مسئولیت این دانشکده را برعهده داشته ،عضو هیات علمی دانشکده پرستاری وفوریت های پزشکی شهرستان پلدختر است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران