نماینده ولی فقیه در لرستان:

« معشوره»پروژه‌ای حیاتی است/ آب سیمره بدون استفاده هدر می‌رود

« معشوره»پروژه‌ای حیاتی است/ آب سیمره بدون استفاده هدر می‌رود
شناسه خبـر : ۵۳۷۵ پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: معشوره پروژه ای حیاتی برای استان است و چرا باید سد معشوره بدون استفاده از لرستان خارج شود.

به گزارش سفیر افلاک آیت الله سید احمد میرعمادی عصر پنج شنبه در جمع مردم طرهان در سخنانی با اشاره به تعداد نماز جمعه هایی که در لرستان اقامه می شود اظهار داشت: در حال حاضر ۱۸ نماز جمعه در لرستان اقامه می شود و این در حالیست که این تعداد در هشت سال پیش تنها هشت مورد بود.

 

امام جمعه فرمانده قرارگاه فرهنگی هر شهر است

وی با بیان اینکه اگر بخشدار طرهان و فرماندار شهرستان کوهدشت محلی برای امام جمعه فراهم آورند به طور حتم برای این بخش نیز امام جمعه پیش بینی خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه امام جمعه منشا برکت و زبان گویای مردم است عنوان کرد: امام جمعه عمود خیمه در هر شهر و بخش محسوب می شود.

 

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه امام جمعه فرمانده قرارگاه فرهنگی هر شهر محسوب می شود گفت: این در حالیست که برخی اعتراض می کنند که چرا باید هر شهر و بخش استان امام جمعه داشته باشد چرا که امام جمعه همواره انتقاد می کند.

 

وی با تاکید بر اینکه امام جمعه از کم کاری، سستی و انحرافات مدیران انتقاد می کند گفت: امام جمعه در واقع تکیه گاه برای مسئولان محسوب می شود.

 

تصویب ۲۵ مصوبه برای توسعه طرحان

 

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شورای اداری طرحان بیش از ۲۵ مصوبه داشت گفت: در این راستا بخشدار طرحان وظیفه دارد که گزارش کار مدیران را در رابطه قول هایی که برای اجرای این مصوبات داده اند را به من و همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

 

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه تا کنون همه مصوبات سفرهایی که به نقاط مختلف داشته ایم اجرایی شده اند گفت: مدیران تا کنون هرقولی که در این زمینه داده اند اجرایی کرده اند.

معشوره پروژه های حیاتی است

 

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به سد معشوره در شهرستان کوهدشت اشاره کرد و گفت: این سد باید در استان اجرایی شود.

 

آیت الله میرعمادی با طرح این سوال که چرا باید آب رورودخانه سیمره بدون استفاده از استان خارج شود؟ گفت: سد معشوره پروژه ای حیاتی برای شهرستان کوهدشت محسوب می شود و باید احداث شود.

 

منبع: روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران